EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-03-2023 10:57   Güncelleme : 15-03-2023 11:01

Akdeniz İlkokulun İstiklal Marşı Sunumu Muhteşemdi

Mithat ÜNAL-Anamur Akdeniz İlköğretim Okulunun sunumunu gerçekleştirdiği İstiklal Marşı’nın kabulü programı vatandaşlar ve veliler tarafından büyük beğeni topladı.

Akdeniz İlkokulun İstiklal Marşı Sunumu Muhteşemdi

Mithat ÜNAL-Anamur Akdeniz İlköğretim Okulunun sunumunu gerçekleştirdiği İstiklal Marşı’nın kabulü programı vatandaşlar ve veliler tarafından büyük beğeni topladı. 1/C Sınıf öğretmeni Ayşe Köse’nin  hazırladığı programda öğrenciler o dönemi andıran kıyafetlerle şehitlerimizi, vatanımızı ve bayrağımızı onure eden şiirler okudular, İstiklal Marşımızın 10 kıtasını canlandırarak okudular.  4/D sınıfının sunumunu gerçekleştirdiği ve vatan için şehit düşen askerlerimizin üzerine Türk Bayrağını örten kadınlarımızı canlandıran bölüm duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Bir şehidin elinden düşmek üzere olan bayrağı diğer bir askerin alması büyük takdir topladı. Okul Müdürü Mesut Gündoğdu, programı gerçekleştiren tüm öğretmen ve öğrencileri ile birlikte Törende  Okula 3x60 metre büyüklüğündeki Türk Bayrağını alan Barış İnşaata teşekkür etti.
Müdür Yardımcısı Ali Duman da Bayrağın alınmasına harçlıkları ile katkıda bulunan okul öğrencileri Burak ve Beren Saat kardeşlere birer hediye takdim etti.

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi