GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-07-2019 16:37   Güncelleme : 24-07-2019 16:39

Ak Partli Kadınlardan Basın Turu

Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Funda Cop, Teşkilat sorumlusu Naile Cihankar ve Adalet ve Kalkınma Partisi Sosyal İşler Sorumlusu Havva Şahin, 24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılmasının basın bayramı olarak kutlanması nedeni ile bugün Anamur da ki ulusal ve yerel gazeteciler ziyaret ettiler.

Ak Partli Kadınlardan Basın Turu

Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Funda Cop, Teşkilat sorumlusu Naile Cihankar ve Adalet ve Kalkınma Partisi Sosyal İşler Sorumlusu Havva Şahin, 24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılmasının basın bayramı olarak kutlanması nedeni ile bugün Anamur da ki ulusal ve yerel gazeteciler ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında gazetemize de bir ziyaret gerçekleştiren Adalet ve Kalkınma Partisi Kadın Kolları Başkanı Funda Cop ve beraberindekiler, Gazetemizin sahibi Mithat Ünal ile bir süre sohbet ettiler.
Günün anlam ve önemi hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, gazetecilik mesleğinin ve basın mensuplarının  toplamda büyük görevler üstlendiğini söyledi. Bu anlamda gazetecilerin kendileri için önemli olduğunu kaydeden Cop, bütün gazetecilere başarılar diledi. Teşkilat sorumlusu Naile Cihankar ve Sosyal İşler Sorumlusu Havva Şahin de Basın mesleğinin kutsal bir görev olduğunu belirterek gazetecilerin her zaman yanlarında olduklarını kaydettiler