GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-02-2021 18:35   Güncelleme : 05-02-2021 18:41

AGC’den Orman İşletme Müdürü İsmail Gübeş'e Ziyaret

Mithat Ünal-Yaklaşık bir ay önce göreve başlayan Anamur Orman İşletme Müdürü İsmail Gübeş’e Anamur Gazeteciler Cemiyetinden hoş geldin ziyareti gerçekleştirdi. Göreve başlar başlamaz yoğun bir hareketlilik yalanması nedeni ile bu güne sarkan ziyaret, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçti.

AGC’den Orman İşletme Müdürü İsmail Gübeş'e Ziyaret

Mithat Ünal-Yaklaşık bir ay önce göreve başlayan Anamur Orman İşletme Müdürü İsmail Gübeş’e Anamur Gazeteciler Cemiyetinden hoş geldin ziyareti gerçekleştirdi. Göreve başlar başlamaz yoğun bir hareketlilik yalanması nedeni ile bu güne sarkan ziyaret, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçti. Cemiyet Başkanı Zümrüt Cömertler ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Mithat Ünal ve Tahsin önlü ile makamda gerçekleştirilen ziyarette, genel konuların yanında,  basın ile orman işletmesinin arasında devam eden diyalogların nasıl olması gerektiği konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.  Ziyaretin  kendisini oldukça memnun ettiğini kaydeden Anamur Orman İşletme Müdürü İsmail  Gübeş,  Cömertlerin şahsında gerçekleştirilen bu ziyaretten dolayı AGC’ye teşekkür etti.  
Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini kaydeden Cömertler de Gübeş’e başarılar diledi  Hüseyin METERİS'in Kahramanmaraş Orman Bölge Müdür yardımcılığına atanmasından sonra Anamur Orman İşletme Müdürü olarakAtanan  İsmail Gübeş, 1973 Anamur doğumlu ismail GÜBEŞ ilk orta ve lise eğitimini Bozyazı'da tamamladı. üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi, Orman Fakültesi, orman mühendisliği bölümünden 1995 yılında mezun oldu. 1998 yılı 2017 yılları arasında Bingöl, Tunceli, Manavgat, Alanya ve Anamur da orman işletme şefliği yaptı. 2017 -2020 yılları arasında Gülnar orman işletmesi müdür yardımcılığı görevini yürüten ismail GÜBEŞ son bir yildir Bozyazı orman işletmesinde mühendislik hizmeti verdi. 2021 yılı başı itibariyle Anamur Orman işletme müdürü olarak göreve basladı. Gübeş evli ve 3 çocuk babasıdır. Birçok hizmetin gerçekleşmesine öncülük etti.   İsmail GÜBEŞ'e yeni görevinde başarılar dileriz.