TANITIM
Giriş Tarihi : 05-03-2021 22:08   Güncelleme : 05-03-2021 22:08

Acnelyse Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır? Ne İşe Yarar? 2021 Fiyatı

Acnelyse Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır? Ne İşe Yarar? 2021 Fiyatı

Acnelyse Krem özellikle sivilce problemlerinden dert yanan kişilere yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan etken maddeler sayesinde bu tür cilt sorunlarına müdahale ediyor.

Sivilcelerinizden kurtulmak istiyorsanız Acnelyse kremden yararlanabilirsiniz. Günümüzde bir çok cilt uzmanı Acnelyse kremin kullanılmasını tavsiye ediyor.

Acnelyse Krem Kullanımı

Acnelyse krem nedir? 20 gramlık tablet şeklinde satılan Acnelyse krem içerisindeki etken maddeler sayesinde epidermise ait hücrelerin yenilenmesini uyarır. Acnelyse krem deriye hafif bir şekilde yedirilmek suretiyle uygulanıyor. Ürünün yapısal özelliğini kaybetmemesi için 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında saklamanız gerekir. Bu kremi kullanmadan önce varsa yüzünüzde bulunan kozmetik ürünleri arındırmanız gerekir. Kozmetik ürünler kremin etkisinin ciddi şekilde azalmasına neden olabilir. Kremi kullanırken çok dikkatli olmanız gerekir. Özellikle göz ile temasından kaçınmalısınız. Kremi kullanım sırasında herhangi bir doz oranı belirtilmemiştir. Cildinizin ihtiyacı olduğu kadar kremi uygulayabilirsiniz. Acnelyse krem kullanımından sonra beklenmeyen bir etkiyle karşılaşırsanız doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz.

Acnelyse Krem Zararları ve Yan Etkileri

Acnelyse krem içerisinde bulunan etken maddeler nedeniyle bazı yan etkilere neden olabilir. Krem içerisinde yer alan maddelere karşı alerjiniz bulunuyorsa doktorunuzdan destek almalısınız. Kullanım esnasında deri bölgesinde kabarıklık ya da soyulma görülebilir. Güneşin yoğun olduğu yerlerden mutlaka uzak durmalısınız. Egzama problemi olan kişilerin de ürünü kullanması tavsiye edilmemektedir.

Kremin yan etkileri arasında;

  • Kaşıntı,
  • Döküntü,
  • Batma hissi,
  • Cilttre renk değişikliği,
  • Işığa duyarlılık görülebilir.

Bazı durumlarda yüz, dil ve dudaklarda aşırı şişme problemleri de ortaya çıkabilir. İstenmeyen sonuçlarla karşılaştığınız an doktorunuza başvurmanız tavsiye edilir. Hamile olan kadınların bu kremi kullanması tavsiye edilmemektedir. Hamile olduğunuzu fark etmeniz durumunda ilaç ile ilişkinizi kesmelisiniz. Emzirme döneminde de uzmanlar bu kremin kullanımını tavsiye etmemektedir. Acnelyse krem günümüzde cilt sorunlarında kullanılan etkili ilaçlardan bir tanesidir. Özellikle sivilce problemlerinde kullanılan ürün her geçen gün daha fazla kişi tarafından da kullanılmaktadır. Uzmanlar tarafından da önerilen Acnelyse krem kullanmadan önce içeriğini okumanız tavsiye edilir.

İçeriğin çok daha fazlasını https://www.igrus.com/acnelyse-krem-nedir-ne-icin-kullanilir-ne-ise-yarar-2021-fiyati/ adresinde bulabilirsiniz.