Advert Advert Advert Advert

Yapraklara Düşen Ters Işık Fonu Görülmeye Değer

Mithat Ünal-Özellikle fotoğraf tutkunlarının dikkat ettiği ters ışık bazı yerlerde oldukça güzel görsellik oluşturabiliyor. Anamur Saray Mahallesindeki bu ağacın yaprakları da özellikle ikindi üzeri deyim yerindeyse dikkat çekici bir ters ışık sunumu veriyor.

Yapraklara Düşen Ters Işık Fonu Görülmeye Değer
Bu içerik 467 kez okundu.
Advert

Mithat Ünal-Özellikle fotoğraf tutkunlarının dikkat ettiği ters ışık bazı yerlerde oldukça güzel görsellik oluşturabiliyor.  Anamur Saray Mahallesindeki bu ağacın yaprakları da özellikle ikindi üzeri deyim yerindeyse dikkat çekici bir ters ışık sunumu veriyor. Çok küçük ayrıntılardan farklı kompozisyonun oluşturulabildiği fotoğraf sektöründe, yanlışın ve doğrunun oluşturulan kompozisyona göre değiştiği göz önüne alındığında yapraklara düşen ters ışıkların daha da anlam kazandığı ortada.
Anamur Belediyesi kültür Müdürlüğü binasından Hükümet konağına giden yolun kenarında bulunan bu ağacın yapraklarına düşen ters ışık, sadece burada değil birçok yerde daha farklı ayrıntılar sunabilse de özellikle dikkat edildiğinde nelerin fark edileceğini görebilme açısından bu ağaç güzel bir örnek teşkil ediyor. İsterseniz yanından geçerken size telefonunuzla ters ışık düşen bir yaprağı, doğal arka fonu ile çekebilirsiniz.


  

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu Taksi Uçurur
Bu Taksi Uçurur
Başkan Seçer’in Babalar Günü Mesajı
Başkan Seçer’in Babalar Günü Mesajı