Advert Advert Advert Advert

Türkiye PGAWC Yamaç Paraşüt Hedef Şampiynası Anamurda yapılacak

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde Drone yarışmalarından sonra şimdi de, PGAWC Türkiye Yamaç Paraşütü Paraşütü Hedef Şampiyonası yapılacak.

Türkiye  PGAWC Yamaç Paraşüt Hedef Şampiynası Anamurda yapılacak
Bu içerik 1438 kez okundu.
Reklam

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde Drone yarışmalarından sonra şimdi de, PGAWC Türkiye Yamaç Paraşütü Paraşütü Hedef Şampiyonası yapılacak. Anamur Havacılık ve  Extreme Doğa Sporları Kulübü Eğitmeni  Süleyman Solak, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen  Türkiye drone şampiyonasının ardından PGAWC TürkiyeYamaç Paraşütü Hedef Şampiyonasının da Anamurda yapılacağını söyledi.  19-21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan şampiyonanın  yine Anamuryum antik Kenti üzerindeki 350 metre rakımlı pistten gerçekleşeceğini kaydeden Solak, bunun için Türkiye’de faaliyet gösteren bir çok hava sporları kulübünden 50 sporcunun katılacağını kaydetti. Kadın ve erkek olmak üzere iki katergoride gerçekleştirilecek olan yarışmalarda derecelendirmenin yine  1.-2. ve 3.  Olarak gerçekleştirileceğini kaydeden kulüp eğitmeni Süleyman Solak  Anamur Havacılık ve  Extreme Doğa Sporları Kulübü olarak bu şampiyonada mutlaka derece alacaklarının altını çizdi.  
Antrenmanlar Hafta sonları yapılıyor
PGAWC Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonasına katılmak için hafta sonlarında aralıksız olarak antrenmana devam ettiklerini kaydeden kulüp eğitmeni Süleyman Solak, Anamurdan 40 ve Türkiye genelindeki 21 kulüpten 620 sporcunun bu  şampiyona için hazırlandığını kaydetti. PGAWC Dünya Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonasının 2. Ayağı Kazakistan, 3. Ayağı Korede 4 Ayağı ise almanyada yapılacak.

 


Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika; Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti Haberi
Son Dakika; Cüneyt Arkın Hayatını Kaybetti Haberi
Anamur Ekspres Bölgenin Güçlü Sesi
Anamur Ekspres Bölgenin Güçlü Sesi