TANITIM
Giriş Tarihi : 10-05-2022 19:13   Güncelleme : 10-05-2022 23:06

7-24 Anamur Tour da Nasıl Bir Tur İstersiniz?

Mithat ÜNAL-Anamur da hem karada hem denizde hem de havada kalite ve konforu bir araya getiren Anamur 7-24 Tour öncelikle tercih eden herkese konforu, kaliteyi ve tecrübeli bir rehberlik hizmeti ile güzel bir seyir keyfi sunuyor. Anamur,  Bozyazı, Aydıncık, Gazipaşa, Alanya, Antalya, Mersinli hemşerilerimizin yanında, Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerimizin merak ettiği her konuda hizmetlerini sunan Anamur 7-24 Tour, Nomia deniz turları ile de Akdeniz’in gizemli serüvenleri ve Torosların eteklerine paralel seferleri ile turizm sektöründe dikkat çekmeyi başarıyor.

7-24 Anamur Tour da Nasıl Bir Tur İstersiniz?

Mithat ÜNAL-Anamur da hem karada hem denizde hem de havada kalite ve konforu bir araya getiren Anamur 7-24 Tour, öncelikle tercih eden herkese konforu, kaliteyi ve tecrübeli bir rehberlik hizmeti ile güzel bir seyir keyfi sunuyor. Anamur,  Bozyazı, Aydıncık, Gazipaşa, Alanya, Antalya, Mersinli hemşerilerimizin yanında, Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerimizin merak ettiği her konuda hizmetlerini sunan Anamur 7-24 Tour, Nomia deniz turları ile de Akdeniz’in gizemli serüvenleri ve Torosların eteklerine paralel seferleri ile turizm sektöründe dikkat çekmeyi başarıyor.
Ne Zamandan Beri Hizmette?
Anamur 7-24 TourLokal ve genel olarak yaklaşık 4 aylık bir geçmişi olmasına rağmen, Nomia Yat Turlarından edindiği 30 yıllık tecrübe ile, Türkiye genelinde de aranan ve tercih edilen bit Tur şirketi olmayı başardı.
Nerelere  Turlar Düzenliyor?
TURSAB belgesini aldıktan sonra piyasadaki hizmet yelpazesini hızla genişleten Anamur 7-24 Tour, İstanbul, Ankara, İzmir, Kapadokya, Göbeklitepe, Pamukkale, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Çanakkale ve daha birçok yere, tarihi, turistik, kültürel, sanatsal ve doğal amaçlı geziler düzenliyor.
Hizmet Ağında Neler Var?
Uçak bilet satış noktaları ile de kendisini tercih eden vatandaşlarımıza  yabancı misafirlerimize ekonomik alternatifler sunan Anamur 7-24 Tour, Anamur’dan Gazipaşa Hava Limanına karşılıklı  transferler sunarak bu alanda kaliteli ve konforlu hizmetler veriyor. Anamur 7-24 Tour, kaliteli ve yeni model araçları ile Türkiye’nin her yerine VIP transfer hizmetlerini de sürdürüyor.
Turlar Nasıl Planlanıyor?
Turların planları hazırlanırken gezi yerlerinde ciddi kriterler belirleyen Anamur 7-24 Tour, doğa, tarih, turistik değerleri ön plana alıyor. Kendi rehber personellerinin araştırmaları ile birçok alternatif tercih eden vatandaşlarımızın önüne sunuluyor. Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Sudi Arabistan,  ve Türki Cumhuriyetlerinin yanı sıra bire dünyanın dört bir yanından gelen turistlere kendi dillerinde anlatımlar yapan rehberlerle çalışıyor. Anamur 7-24 Tour, bundan önce gerçekleştirdiği hedeflerin ışığında, ileriye dönük adımlarını daha emin atmayı sürdürüyor.
Anamur 7-24 Tour Neden Tercih Ediliyor?
Turizmin sadece gezmek ve görmek değil, aynı zamanda fark etmek, öğrenmek ve kültürel  değerlerin önemine vakıf olmak olduğunu bilen Anamur 7-24 Tour, bu nedenle servis araçlarında, dalında uzman, tecrübeli ve saygılı personeli ile hem bu dalda örnek oluyor hem de kendisini tercih eden herkese güven veriyor.

  

AdminAdmin