SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2020 07:52   Güncelleme : 05-07-2020 07:55

65 Yaş Üzeri Gençlere Tenis’te Yüzde 50 İndirim

Mithat Ünal-Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü Genel Kurulunca 65 Yaş üstü vatandaşlarımıza yüzde 50 indirimli tenis oynama imkanı getirildi. Kulüp Başkanı Ali Balcı "COVID-19 pandemi sürecinde özverili bir şekilde evlerinden çıkmayan bizlerin hafızası olan 65 yaş üstü tenis oyuncularımıza bu sıkıntılı süreç sonrasında yüzde 50 indirimli tenis imkanı getirerek onları onurlandırmak ve mutlu etmek istedik." dedi.

65 Yaş Üzeri Gençlere Tenis’te Yüzde 50 İndirim

Mithat Ünal-Anamur Tenis Dağcılık ve Su Sporları Kulübü Genel Kurulunca 65 Yaş üstü vatandaşlarımıza yüzde 50 indirimli tenis oynama imkanı getirildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Ali Balcı COVID-19 pandemi sürecinde özverili bir şekilde evlerinden çıkmayan bizlerin hafızası olan 65 yaş üstü tenis oyuncularımıza bu sıkıntılı süreç sonrasında yüzde 50 indirimli tenis imkanı getirerek onları onurlandırmak ve mutlu etmek istedik. 65 yaş üstü büyüklerimiz hafta içi sabahları tenis kortlarından yüzde 50 indirimli olarak sadece 2,5 TL ödeyerek faydalanacaklardır. Büyüklerimizin bu imkândan çok mutlu ve memnun olduklarını gördük.” Dedi.

Bu projenin 65 yaş üstü vatandaşlarımız tarafından kabul göreceğine inandığını kaydeden Balcı; “Proje, sosyal sorumluluk projelerimizin içinde olan bir çalışmaydı. İkameti Anamurda olan ve tenis oynamayı bilen, üye olsun olmasın bütün büyüklerimiz bu imkandan faydalanacaklardır. Tenis sporunun her zaman lideri olmuş olan kulübümüz bundan sonra değişik sosyal sorumluluk projelerini aşama aşama uygulamaya koyacaktır. İlk etapta Hamide Açık, Fevzi Özkan, Ali Boztepe , Mustafa Zembilören bu imkandan faydalanarak her yaşta bu sporun yapılabileceğini ispat ettiler.” Dedi.