YEREL
Giriş Tarihi : 12-08-2020 12:58   Güncelleme : 12-08-2020 13:07

40 yıl sonra gelen hizmet.. KAHRAMANLI’DAN TEŞEKKÜR..

40 yıldan bu yana hiç bir belediyenin defalarca müracaat edilmesine rağmen bir türlü asfaltlamadığı Lojistik sektörünün büyük bölümünün yer aldığı hurdacılar sitesi yolu nihayet asfaltlandı.

40 yıl sonra gelen hizmet.. KAHRAMANLI’DAN TEŞEKKÜR..

40 yıldan bu yana hiç bir belediyenin defalarca müracaat edilmesine rağmen bir türlü asfaltlamadığı Lojistik sektörünün büyük bölümünün yer aldığı hurdacılar sitesi yolu nihayet asfaltlandı. Asfaltlanma hizmetini gerçekleştiren Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak ve Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşin Yılmaz’a bölge esnafları adına teşekkür eden İş Adamı Ali Kahramanlı „2 Başkanimizada durumu ilettik İyi niyetli yaklaşıp hemen yolumuzu asfaltlattılar Yolumuz tıpkı otoban yolu gibi oldu 40 yıl sonra gelen hizmet bizi memnun etti“dedi.

KAHRAMANLI

TÜRKİYENİN İLK KARA LİMANI BURADA

Kahramanlı„Bizlerin en büyük sorunu yolumuzun yapılmaması ve aksaklıkların yaşanmasıydı“ diyen İs Adamı Ali Kahramanlı „Krizleri fırsata çevirerek 1970'lerden buyana faaliyet gösteren sektörün öncü kuruluşlarındanız. Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, gücüne güç katacak yeni yatırımlarını sürdürüyor. Kahramanlı Uluslararası Nakliyat, Türkiye'deki, tüm dış ticaret işlemlerinin liman içindeki gibi yapılabildiği gümrük sahaları olarak da bilinen tek Dry Port içerisine 'Soğuk Hava Deposu' yapmak için kolları sıvadık bir kaç ay içerisinde karalimanımız bünyesinde dev bir soğuk hava depamuzda iç ve dış ihracaat ithalata hizmet vermeye başlayacaktır“dedi.

TÜRKİYE’DE TEKİZ

Kanramanlı Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kahramanlı sözlerini şöyle sürdürdü "Türkiye'de örneği olmayan bir tesise sahibiz. Bu tesisimiz; 55 dönüm üzerinde hem kapalı hem açık alanda kurulu Dry Port (kara limanı)dır. Tüm Dünya ülkelerine açık olan ve hizmet veren Tesisimiz bir liman sahası olup, Gaziantep, İskenderun, Kayseri, Konya gibi bölgelerdeki ithalat ve ihracatçılara hizmet veriyor. Uluslararası nakliyede bizim araçlarımızı tercih eden müşterilerimizin Mersin Limanı ile hiçbir işi olmuyor. Çünkü Dry Port tesisimizden faydalanıyorlar. Yeni yatırımlar noktasında soğuk hava deposu yapma projemiz sürüyor.Müşterilerimizin Dry Port içerisinde bir soğuk hava deposu talepleri vardı dikkate alarak bunuda gerçekleştiriyoruz. Bu büyük bir ihtiyaçtı. Malı bize gelen müşterilerimiz tüm hizmeti burada almak istiyor, Serbest Bölge'ye veya başka soğuk hava depolarına gitmek istemiyor. Kısa süre içerisinde Dry Port içerisinde soğuk hava depomuz törenle hizmete girecektir" dedi.