TANITIM
Giriş Tarihi : 30-07-2019 12:38   Güncelleme : 30-07-2019 13:08

2019 Erkek Ceket Modelleri

Bir erkeğin kombinini tamamlayan parça kesinlikle cekettir. Kombinde bulunan diğer parçalara hem kumaş hem renk bakımından uyumlu olan bir ceket giyen erkek son noktayı güzel bir şekilde koymuş olur. Ceket seçimi kombinin tamamlayıcı parçası olduğu için uyumlu olması çok önemlidir.

2019 Erkek Ceket Modelleri

 

Bir erkeğin kombinini tamamlayan parça kesinlikle cekettir. Kombinde bulunan diğer parçalara hem kumaş hem renk bakımından uyumlu olan bir giyen erkek son noktayı güzel bir şekilde koymuş olur. Ceket seçimi kombinin tamamlayıcı parçası olduğu için uyumlu olması çok önemlidir.
 Uyum olarak renk uyumu ve kumaşın dokusunun uyumlu olması gerekir. İster spor bir kombin olsun ister resmi bir kombin doğru ve güzel bir ceket ile kesinlikle tamamlanmış olur. O zaman erkeklerin kombin yaparken dikkat etmesi gereken parçaların başında ceketler geliyor. Mağazamızda da bu sebeple birçok farklı modelde ceket bulunuyor.
Resmi Günler İçin Ceket Modelleri
 Bir toplantıya, iş yemeğine ya da resmi herhangi bir yere giderken elbette ortama uyum sağlamak için resmi bir ceket giyilmelidir. Kumaşın dokusu açısından incelendiğinde klasik görünümdeki kumaşlarımız tercih edilmelidir. Mevsime göre de kadife ya da keten kumaşlar seçilebilir. Kumaşın dokusunun yanında renk de oldukça mühimdir. Resmi tercihler için daha koyu renkli ve tek renk bir ceket seçmek mantıklı olacaktır.
 Farklı desenler içeren ceketlerimiz de isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Kare desen ya da baklava desenler, ceket modellerimizde bolca bulunmaktadır. Renk açısından resmi olduğu sürece desen seçimlerinde siz değerli müşterilerimiz özgür davranabilir. Resmi bir ortama girerken giydiğiniz ceketin önünü kapatmak şık bir davranış olur. Bu sebeple resmi tercihleriniz için düğmeleri olan bir tercih etmek gerekecektir. Resmi tercihleriniz için siyah, kahverengi, gri ve bordo renklerdeki ceketlerimizi öneriyoruz.
Daha Spor Ama Şık Bir Tercih
 Daha sportif bir görünüm elde etmek isteyen müşterilerimiz kumaş dokusu ve renk olarak daha spor tercihler yapabilir. Resmi ortamlara göre seçtiğimiz koyu renkli ceketler yerine bu sefer daha özgür davranılabilir. Cesur renkler tercih edilebilir. Açık mavi, yeşil, pembe renkte ceketler hem renkli hem de spor ve de şık görünmek isteyen beylerin tercih edebileceği renk seçenekleridir.
 Kumaş türü olarak da daha hafif kumaşları seçmek mantıklı olacaktır. Keten bir kumaş çok iyi bir tercih olacaktır. Önünü kapatmak çok gerekmediği için değerli müşterilerimiz düğmesiz bir ceketi de rahatlıkla tercih edebilir.