Falcao Sakatlığında Son Durum Beli Oldu

Takıma katıldığı günden bu yana birçok soru işareti ile anılan Falcao krizi sürüyor.

SPOR - 2019-12-11 13:06:57

Şampiyonlar Ligi için alınan anacak burada kritik maçlarda forma giyemeyen ismin bir süre daha takımdan uzak kalacağı belli oldu. Uzun bir aranın ardından takım ile çalışmaya başlayan oyuncunun durumu halen belirsizliğini koruyor. Sağlık ekibi veya teknik heyet tarafından yapılan açıklamalarda da net bir tarih ön plana çıkmadı. Ancak Galatasaray takımını yakından takip eden muhabirler ise aldığı bilgiler ile ortak bir tarih üzerinde birleştir. Yıldız oyuncunun ilk yarıyı kapattığı düşünülüyor. Kalan maçlarda da takımını yalnız bırakacağı yönünde görüş hakim. Betpas fırsatları sürekli artıyor.

Metin Karabaş Falcao Sorularını Yanıtladı

Falcao hakkında belirsizlik biraz olsun dağıldı. Galatasaray muhabiri Metin Karabaş sorular üzerine ''Biz sadece antrenman fotoğraflarını gördük. Antrenmanı takip etmedik. Basın mensuplarına kapalıydı. Nerede ne kadar çalıştı bilmiyoruz. Ortada bir fotoğraf var. Kendi halinde bir yerde öyle ısınma hareketleri yapıyor, koşuyor ama kulüpten resmi bir açıklama yapılmadı şudur budur ne kadar tedavi sürecek şeklinde. Biliyorsun en son İspanya’ya gitmeden önce Falcao yine Florya’da antrenmana çıkmıştı hatta Fatih Terim ile yine benzer bir fotoğraf vermişlerdi. Ondan sonra tedavisine İspanya’ya gitti.'' Yanıtını verdi. Sürecin neler göstereceği ise gizliliğini koruyor.

Falcao Krizi Biraz Daha Büyüyecek

Sakatlığın uzaması, her geçen gün bulunan çatlağı derinleştiriyor. Sürecin yanlış yönetimi de gözlerden kaçmadı. Metin Karabaş, ''Kulüp Falcao işini doğru yönetmiyor. http://manunuri.org/ Nasıl transferini doğru yönetmediyse. Falcao'nun geliş dönemini hatırlıyorum, hepimiz hatırlıyoruz. Nasıl olayı yanlış yönettiyse yönetim, bu seferde kulüp bu seferde Falcao’nun sakatlık sürecini anlatmıyor, anlatmak istemiyor. Belli ki bir şeyleri sakınıyorlar. Süreci iyi yönetemedikleri için Falcao’da sürekli gündemde kalıyor. Bu iyi bir şey değil. Sakat bir oyuncu. 25-30 milyonluk bir yatırım, 33 yaşında, herkesin çok şey beklediği, taraftarların mutlulukla izlemek istediği bir Falcao’dan bahsediyoruz. Ama her şey tersine.'' Sözlerini kullandı. Gelecek durumu merak ediliyor.

Günün Diğer Haberleri