Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş mahallelerinde de coşku ile karşılandı. Toplantının ilkini Karalarbahşiş Mahallesinde gerçekleştiren İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve Başkan Türe mahalleye tam kadro giriş yaptı. Coşkulu bir kalabalık ile karşılanan Başkan Türe ve ekibi programında halk ile ittifakta olduğunu gösterdi.
Tarih: 7.3.2019 11:02:17/ 3550okunma / 0yorum


İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş mahallelerinde de coşku ile karşılandı. Toplantının ilkini Karalarbahşiş Mahallesinde gerçekleştiren İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve Başkan Türe mahalleye tam kadro giriş yaptı. Coşkulu bir kalabalık ile karşılanan Başkan Türe ve ekibi programında halk ile ittifakta olduğunu gösterdi. Karalarbahşiş toplantısında ‘Anamur´un mimarı´ tezahüratlarıyla sık sık sözü kesilen Başkan Türe konuşmasına tamamlanan ve devam eden projelerini anlatarak başladı ve  10 yılın nasıl geçtiğini özetledi. Planlanan projelerini anlatması ile heyecanlarını gizleyemeyen mahalle sakinleri, bir taraftan seçim müziklerine eşlik ettiler, diğer yandan alkışlarla Başkan Türe´ye tam destek verdiklerini gösterdiler.
 “Anamur Belediyespordan Tam Destek”
Karalarbahşiş programının sonunda ise günün sürprizi Anamur Spor Takımından geldi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin programına tam kadro katılan takım ve Yörükler Grubu Başkan Türe´ye Anamur Spor atkısı hediye ederek, desteğini gösterdi. Karalarbahşiş Mahallesinden alkışlar ve sloganlar eşliğinde uğurlanan ekibin ikinci adresi Göktaş Mahallesi oldu. Başkan Türe ve ekibi mahalle sakinleri tarafından havai fişek ve konfetilerle karşılandı. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin konuşması burada da gerçekleştirdiği sunumda sık sık alkışlarla kesildi.
 Belediye Başkanı Mehmet Türe, Göktaş Mahalle sakinleri tarafından da coşku ve tezahüratlarla karşılandı. Burada da hizmetlerini let ekrandan yansıtarak mahalle sakinlerine anlatan Başkan Türe, Anamur Belediyesi´nin Türkiye´nin en az borcu olan belediyesi olduğunu ifade etti.
“Türkiye´nin en az borcu olan belediyesiyiz.”
Yaklaşık bir saat süren sunumunun sonunda Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe son günlerde diğer adaylar tarafından, ‘Belediyenin 30 milyon TL borcu var´ iddialarına son noktayı koydu. Getirdiği belgeleri canlı yayında halka sunan Belediye Başkanı Mehmet Türe; “Türkiye´nin en az borcu olan belediye biziz. Bizim borcumuz 5 milyon, alacağımız 22 milyon” ifadesine yer verdi. . Program da Göktaş Mahalle Muhtarı Ali Kiraz, mahalleye yapılan çalışmalar ve faaliyetler için Başkan Türe´ye teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Yoğun bir kalabalık, coşku ve heyecanla her iki mahallede de desteklerinin tam olduğunu gören Başkan Türe ve ekibi teşekkür ederek programlarına son verdi.
Anamur´un Su Sorunu Yok
Konuşmasının sonunda Anamur da su sorununun olmadığını ancak geçtiğimiz yaz sezonunda Türkiye genelinde olduğu gibi Anamurda da ciddi bir kuraklık yaşandığını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Türe, “Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Anamur Belediyemiz işbirliği ile ilçemizin yarım asırlık paslı içme suyu boru hattını yeniledik.
Bu bağlamda; Anamur şehir merkezinde 107 bin metre içme suyu borusu, şehir dışında kalan köy ve mahallelerimizde ise 121 bin metre içme suyu boru hattı yenilenmiştir. Toplamda ise kent genelinde 228 bin metre içme suyu boru hattı yeniledik. Anamur İçme suyu Temin Projesi; Mersin Büyükşehir Belediyemiz ve Anamur Belediyemiz işbirliği ile Sugözü Otluca Mevkinden, Anamur Şehir Merkezine kadar içme suyu hattı döşenerek Anamur´un içme suyu sorunu çözüme kavuşturulacaktır. Şu anda ihaleye çıkma sürecimiz kaldı. İhale edildikten sonra 6 ay içerisinde çeşmelerimizden Sugözü suyu akacak.” Dedi.
Program da Göktaş Mahalle Muhtarı Ali Kiraz, mahalleye yapılan çalışmalar ve faaliyetler için Başkan Türe´ye teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Yoğun bir kalabalık, coşku ve heyecanla her iki mahallede de desteklerinin tam olduğunu gören Başkan Türe ve ekibi teşekkür ederek programlarına son verdi.


/resimler/2019-3/7/1105312940016.jpg

Kaynak:

Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Ak Parti Gençlik  Kolları Anamur İlçe Başkanlığına Bulut Atandı.
Ak Parti Gençlik Kolları Anamur İlçe Başkanlığına Bulut Atandı.
.
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe projelerini anlatırken katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.
Anamurda Yılmaz  Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Anamurda Yılmaz Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Mezbaha, Otagar ve Ören kanalizasyon açılışı için Anamur´a gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz´ı Pullu´da binlerce kişi karşıladı. Anamur´da sevgi seli ile karşılaşan ekip, karşılama sonrası 3601 aracın katılımı ile konvoy gerçekleştirdi.
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin Alataş Mahalle toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Meşaleler ve dakikalarca süren havai fişek gösterisi ile karşılanan Başkan Türe mahalleden diğer adayları halk ve başın önünde açık oturuma davet etti.
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, Anamur´u barış şehri ve marka kent yapacağız.´” Dedi. Meclis üyelerinin tanıtılması ile başlayan toplantının ilk konuşmasını CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı. Yeşilçayır; “Benim sizlerden isteğim, 31 Martta oylarınızı, Anamurda Belediye Başkan Adayımız Durmuş Deniz ve Büyükşehirde de Vahap Seçer´e verirsek 5 yıllık kaderimizi kendi ellerimizle tayin etmiş olacağız.” Dedi.
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz.  Bize kimse terörist diyemez´
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz. Bize kimse terörist diyemez´
Anamur Belediye Başkanı, İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe, mahalle toplantılarını miting havasında geçiriyor. Halkla samimi bir hava içerisinde ve sohbet havasında projelerini anlatan Belediye Başkanı Mehmet Türe, Kaşdişlen Cemevi Belediye kültür Merkezindeki toplantısında adeta mahallelilerle hasbıhal etti.
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Devlet eski Bakanı Ayfer Yılmaz, mevcut başkan Burhanettin Kocamaz´ın önünün kesilmesiyle Mersin´de demokrasiye gölge düştüğünü belirtti. Yılmaz, yere düşen demokrasi bayrağını düştüğü yerden kaldırma görevinin Mersin ve ülke geleceğini düşünen herkesin görevi olduğunu ifade etti.
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mithat Ünal-Sağlık Mahallesi Muhtar Adayı Mevlüt Batun, Mahalle sakinlerim talep etti bende mahalleme hizmet için aday oldum. Yardım isteyen herkesin yardımına koşmanın kendisi için bir hayat felsefesi olduğunu söyleyen Özbayırlıoğlu Un Fabrikası Sahibi Mevlüt Batun, “Mahalleme en güzel hizmeti vereceğime inancım tam.” Dedi.
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
Mersin büyükşehir Nelediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz´ın aday gösterilmemesinin ardından Demokrat Partiden Aday olan Ekonomi Eski Bakanı Mersin Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Mersin´e memleket sevdamla dokunascağım dedi ve öncelikli projesinin metro projesi olduğu söyledi.
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Takma Kafanı Başkanım Yanındayız
Miting Havasında Geçiyor
Miting Havasında Geçiyor
Anamur Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe´nin mahalle toplantıları miting havasında geçiyor.

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12