MHP´de Aday Tanıtımı
Milliyetçi Hareket Partisi Adalet ve Kalkınma Partisinden sonra Anamurda aday tanıtımı yaptı.
Tarih: 25.5.2018 10:18:07/ 938okunma / 0yorum

Milliyetçi Hareket  Partisi Adalet ve Kalkınma Partisinden sonra Anamurda aday tanıtımı yaptı. İlçe binası önünde gerçekleşen tanıtım toplantısına, Milliyetçi  Hareket Partisi   Mersin İl Başkanı  Zeynel  Uğur Gölgeli, İl Kadın  Kolları  Başkanı  Berrin  Altıntaş, Ülkü Ocakları İl  Başkanı Gökhan Demir, 27.Dönem  Milletvekili  adayları,  Olcay Kılavuz, Baki  Şimşek, Bekir  Özsu, Uğur  Kılınç,Oğuzhan Güngör,Mehmet Ali Gökmen,Kürşat Türker  Ercan,Hayal Funda Önder,Dilek  Uslu Var,Mustafa  Yalçın, Mehmet  Büyüktatlı,Yunus Kızıl ve  Hasan  Tarkan  Gündoğmuş, MHP Mersin İl  Başkan  Yardımcısı  Ramazan Yalçın,Anamur  İlçe  Başkanı  Ahmet  Karan, Ülkü Ocakları  Başkanı Hüseyin Batun,Kadın Kolları  Başkanı Selvi gümüş ve  çok sayıda partili tarafından Anamur girişinde  yüzlerce  aracın katıldığı  konvoyla karşılandı,  parti binasına gelmeden önce şehir turu  atıldı.  Partinin binasına, ‘Ya Devlet Ülküleşecek.. Ya Ülkücüler Devletleşecek´  sloganlarıyla karşılanan,  Milletvekili adayları, İl Başkanı, Ülkü Ocakları ve Kadın Kolları Başkanları, partililer tarafından uzun süre alkışlandı. Aday tanımının açış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli´nin yol haritasının Ülkücüler için olduğu kadar ülke içinde önemli olduğunu kaydetti. Karan; ‘Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli ülkenin içinde bulunduğu zorluktan çıkması için her zaman rehberlik etmiş, zorluklardan çıkış yolunu göstermiştir. Yaklaşık 13-14 ay önce yeni bir sisteme geçiş yapıldı ve bu sistemin doğruluğu -yanlışlığı tartışıldı. Bu gün gelinen noktada anlaşılıyor ki bu sistem bize Türk Milletine en uygun sistem. Başbuğumuz Alparslan Türkeş de yıllar önce bunu gündeme getirmişti. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti Ülkücü kadrolara mecburdur. Biz Ülkücüler, ülkemizin bekası için her türlü zor şartlarda görevden kaçınmamış, bundan sonra böyle olacak.´ Diyerek  konuşmasının  sonunda,´´ Ya Devlet Ülkücüleşecek..!  Ya Ülkücüler Devletleşecek” dedi.
MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli de ´´Anamur´un ülkü devi Lütfü Özdemir ağabeyimi rahmetle, minnetle, dua ile yad etmek istiyorum ´´ diyerek başladığı konuşmasında, zorlu bir süreçten geçtiklerine vurgu yaparak, ‘Liderimizin dediği gibi binlerce şehidi olan bir parti, binlerce gazisi olan bir parti bunu yok etmeye hiç kimsenin gücü yetmez çünkü bunu Allah koruyor´´ dedi. Daha sonra milletvekili adayları kürsüye çıkarak kendilerini tanıttılar.
Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı görevinde iken Mersinden Milletvekili adayı gösterilen Olcay Kılavuz, Ülkü Ocakları gençlerinin ve partilerin alkışları arasında çıktığı kürsüde  “Burada siyasetten önce Allah rızası için gerçek manada yüreğimizi ortaya koyarak dertleşiyoruz. Etrafımıza ihanet duvarları örülmüş, biz ya bu duvarları patlatacağız, ya bu oyunları bozacağız, ya da bu hainleri ezip geçeceğiz.  Allah muhafaza öbür türlüsünü söylemek istemiyorum. Öbür türlüsü nedir? Bir Suriye örneğidir..!  Irak örneğidir..!Hatırlayın Bodrum sahiline vuran bir Aylan bebek örneği vardır; savaştan kaçıp gelerek Türkiye´de bir yaşam mücadelesi veriyor ve deniz yolculuğuyla bir umuda açılıyor, maalesef hayatını bu uğurda kaybediyor. Çok değerli hemşerilerim hepinizin başımızın üstünde yeriniz var.  Hepiniz Anamızsınız, babamızsınız bacımızsınız, kardeşimizsiniz, vatansızlık çok zor bunu asla unutmayalım. Değerli dava arkadaşlarım, devletin yetkilisi Cumhurbaşkanı, başbakanı farklı bir partiden gelmiş olabilir, ama sonuçta bizim de Cumhurbaşkanımız bizim de Başbakanımızdır. Dolayısıyla devlet dardayken, millet zordayken, sırtımızı dönemeyiz.. Biz Türk milliyetçilerinin önceliği vatanımızdır, devletimizdir. Dolayısıyla bu oyunları gören liderimiz Sayın Devlet Bahçeli şer odaklarının ve içerdeki maşalarının da oyunlarını çözmüştür.”şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından iftarlarını parti binasında açan Mersin heyeti,  partileriyle sohbet etti.  MHP İlçe Başkanı Karan, Başbuğ Alparslan Türkeş´i yaddetti.

/resimler/2018-5/25/1021489043304.jpg

/resimler/2018-5/25/1022585919653.jpg

/resimler/2018-5/25/1023272952391.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Aday Tanıtımı
Mahallemin Bütün İsteklerini Yerine Getirdim
Mahallemin Bütün İsteklerini Yerine Getirdim
Mithat Ünal-Yeşilyurt Mahallesi muhtarı ve muhtar adayı İsmet Baki, 20 yıllık muhtarlık döneminde mahalle sakinlerinin bütün taleplerini yerine getirmek için gece gündüz mücadele ettiğini ve bundan sonra da aynı şevk ve heyecanla mahallesinin hizmetinde olmak için tekrar aday olduğunu söyledi.
DP´Lİ YILMAZ: “SETLERİ YIKARAK GELİYORUZ”
DP´Lİ YILMAZ: “SETLERİ YIKARAK GELİYORUZ”
Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Devlet eski Bakanı Ayfer Yılmaz, son haftaya girilen Mahalli İdareler Seçimi ile ilgili “Her türlü kumpaslarla bizi yolumuzdan döndürmek isteyenler, 31 Mart´ta demokrasi seli önüne set olamayacak. Demokrasi seli, setleri yıkarak geliyor” dedi.
Akşener, Uysal ve Kocamaz´dan Demokrasi Birlikteliği
Akşener, Uysal ve Kocamaz´dan Demokrasi Birlikteliği
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile birlikte Mersin´deki eski Tevfik Sırrı Gür Stadyumu önünde düzenlenen ´Birlik Mitingi´ne katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Mersin Büyükşehir Belediyesindeki ortak aday Ayfer Yılmaz´a destek istedi.
CHP´den Halkla İttifak Mesajı
CHP´den Halkla İttifak Mesajı
Mithat Ünal-Cumhuriyet Halk Partisi Anamurda deyim yerindeyse tam bir gövde gösterisi yaptı. Pullu da başlayan konvoya çok sayıda araç katıldı. CHP´nin adayı Durmuş Deniz eşi Derya Deniz, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel İl Başkanı Adil Aktay, Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, meclis üyesi adayları ile Yıldız Düğün Salonu´nda kendisi için bekleyen binlerce kişiyi selamladı. Programın meclis üyelerini takdimi sırasında, CHP´li meclis üyesi ve adayı Ali İlhan Ayhan salona Hüseyin Güdar isimli vatandaş tarafından isteği dışında omuzda taşınarak getirildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan proje tanıtımı toplantısı, Anamur Folklor Ekibi´nin gösterisi ile devam etti.
Lütfi Elvan; ‘Temmuzda Limanı da Hastaneyi de Açacağız´
Lütfi Elvan; ‘Temmuzda Limanı da Hastaneyi de Açacağız´
Mithat Ünal/Anamur-AnamurDA seçim çalışmalarına katılan TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Anamur Limanını ve yapımı devam eden Anamur Devlet Hastanesini Temmuz ayında hizmete açacaklarını söyledi.
Deniz´in;‘Seçerle Deniz´i Seçin Talebi´
Deniz´in;‘Seçerle Deniz´i Seçin Talebi´
Mithat Ünal-Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, seçim çalışmalarına mahalle toplantıları ile aralıksız devam ediyor. Meclis üyelerinin tanıtılması ile mahalle toplantılarında halkı selamlayan Deniz´e yoğun bir katılımla ilgi gösteren vatandaşlar, zaman zaman taleplerini de dile getiriyorlar.
Yeşilyurt Mahalle Toplantısında Elektrikler Kesilince....
Yeşilyurt Mahalle Toplantısında Elektrikler Kesilince....
Mithat Ünal-Seçim çalışmalarını mahallelerde devam ettiren Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe, Yeşilyurt Mahallesinde yoğun bir katılımla karşılandı. İYİ Parti konvoyunun mahalleye girişi ile birlikte elektrikler kesildi. O ana kadar ellerindeki Türk Bayraklarını sallayarak söyledikleri İzmir Marşı ile Başkan Türe ve İYİ Parti konvoyunu bekleyen Yeşilyurt Mahalle sakinleri, elektriğin kesilmesi ile birlikte telefonlarının ışıklarını yakarak tepkilerini ortaya koydular.
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Ak Parti Gençlik  Kolları Anamur İlçe Başkanlığına Bulut Atandı.
Ak Parti Gençlik Kolları Anamur İlçe Başkanlığına Bulut Atandı.
.
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe projelerini anlatırken katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.
Anamurda Yılmaz  Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Anamurda Yılmaz Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Mezbaha, Otagar ve Ören kanalizasyon açılışı için Anamur´a gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz´ı Pullu´da binlerce kişi karşıladı. Anamur´da sevgi seli ile karşılaşan ekip, karşılama sonrası 3601 aracın katılımı ile konvoy gerçekleştirdi.
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin Alataş Mahalle toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Meşaleler ve dakikalarca süren havai fişek gösterisi ile karşılanan Başkan Türe mahalleden diğer adayları halk ve başın önünde açık oturuma davet etti.

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12