MHP´de Aday Tanıtımı
Milliyetçi Hareket Partisi Adalet ve Kalkınma Partisinden sonra Anamurda aday tanıtımı yaptı.
Tarih: 25.5.2018 10:18:07/ 815okunma / 0yorum

Milliyetçi Hareket  Partisi Adalet ve Kalkınma Partisinden sonra Anamurda aday tanıtımı yaptı. İlçe binası önünde gerçekleşen tanıtım toplantısına, Milliyetçi  Hareket Partisi   Mersin İl Başkanı  Zeynel  Uğur Gölgeli, İl Kadın  Kolları  Başkanı  Berrin  Altıntaş, Ülkü Ocakları İl  Başkanı Gökhan Demir, 27.Dönem  Milletvekili  adayları,  Olcay Kılavuz, Baki  Şimşek, Bekir  Özsu, Uğur  Kılınç,Oğuzhan Güngör,Mehmet Ali Gökmen,Kürşat Türker  Ercan,Hayal Funda Önder,Dilek  Uslu Var,Mustafa  Yalçın, Mehmet  Büyüktatlı,Yunus Kızıl ve  Hasan  Tarkan  Gündoğmuş, MHP Mersin İl  Başkan  Yardımcısı  Ramazan Yalçın,Anamur  İlçe  Başkanı  Ahmet  Karan, Ülkü Ocakları  Başkanı Hüseyin Batun,Kadın Kolları  Başkanı Selvi gümüş ve  çok sayıda partili tarafından Anamur girişinde  yüzlerce  aracın katıldığı  konvoyla karşılandı,  parti binasına gelmeden önce şehir turu  atıldı.  Partinin binasına, ‘Ya Devlet Ülküleşecek.. Ya Ülkücüler Devletleşecek´  sloganlarıyla karşılanan,  Milletvekili adayları, İl Başkanı, Ülkü Ocakları ve Kadın Kolları Başkanları, partililer tarafından uzun süre alkışlandı. Aday tanımının açış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli´nin yol haritasının Ülkücüler için olduğu kadar ülke içinde önemli olduğunu kaydetti. Karan; ‘Liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli ülkenin içinde bulunduğu zorluktan çıkması için her zaman rehberlik etmiş, zorluklardan çıkış yolunu göstermiştir. Yaklaşık 13-14 ay önce yeni bir sisteme geçiş yapıldı ve bu sistemin doğruluğu -yanlışlığı tartışıldı. Bu gün gelinen noktada anlaşılıyor ki bu sistem bize Türk Milletine en uygun sistem. Başbuğumuz Alparslan Türkeş de yıllar önce bunu gündeme getirmişti. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti Ülkücü kadrolara mecburdur. Biz Ülkücüler, ülkemizin bekası için her türlü zor şartlarda görevden kaçınmamış, bundan sonra böyle olacak.´ Diyerek  konuşmasının  sonunda,´´ Ya Devlet Ülkücüleşecek..!  Ya Ülkücüler Devletleşecek” dedi.
MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli de ´´Anamur´un ülkü devi Lütfü Özdemir ağabeyimi rahmetle, minnetle, dua ile yad etmek istiyorum ´´ diyerek başladığı konuşmasında, zorlu bir süreçten geçtiklerine vurgu yaparak, ‘Liderimizin dediği gibi binlerce şehidi olan bir parti, binlerce gazisi olan bir parti bunu yok etmeye hiç kimsenin gücü yetmez çünkü bunu Allah koruyor´´ dedi. Daha sonra milletvekili adayları kürsüye çıkarak kendilerini tanıttılar.
Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı görevinde iken Mersinden Milletvekili adayı gösterilen Olcay Kılavuz, Ülkü Ocakları gençlerinin ve partilerin alkışları arasında çıktığı kürsüde  “Burada siyasetten önce Allah rızası için gerçek manada yüreğimizi ortaya koyarak dertleşiyoruz. Etrafımıza ihanet duvarları örülmüş, biz ya bu duvarları patlatacağız, ya bu oyunları bozacağız, ya da bu hainleri ezip geçeceğiz.  Allah muhafaza öbür türlüsünü söylemek istemiyorum. Öbür türlüsü nedir? Bir Suriye örneğidir..!  Irak örneğidir..!Hatırlayın Bodrum sahiline vuran bir Aylan bebek örneği vardır; savaştan kaçıp gelerek Türkiye´de bir yaşam mücadelesi veriyor ve deniz yolculuğuyla bir umuda açılıyor, maalesef hayatını bu uğurda kaybediyor. Çok değerli hemşerilerim hepinizin başımızın üstünde yeriniz var.  Hepiniz Anamızsınız, babamızsınız bacımızsınız, kardeşimizsiniz, vatansızlık çok zor bunu asla unutmayalım. Değerli dava arkadaşlarım, devletin yetkilisi Cumhurbaşkanı, başbakanı farklı bir partiden gelmiş olabilir, ama sonuçta bizim de Cumhurbaşkanımız bizim de Başbakanımızdır. Dolayısıyla devlet dardayken, millet zordayken, sırtımızı dönemeyiz.. Biz Türk milliyetçilerinin önceliği vatanımızdır, devletimizdir. Dolayısıyla bu oyunları gören liderimiz Sayın Devlet Bahçeli şer odaklarının ve içerdeki maşalarının da oyunlarını çözmüştür.”şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından iftarlarını parti binasında açan Mersin heyeti,  partileriyle sohbet etti.  MHP İlçe Başkanı Karan, Başbuğ Alparslan Türkeş´i yaddetti.

/resimler/2018-5/25/1021489043304.jpg

/resimler/2018-5/25/1022585919653.jpg

/resimler/2018-5/25/1023272952391.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Aday Tanıtımı
BALLI PARTİSİ MHP´NİN  KOCAMAZ SAVUNMA TALEBİNE İSTİFA İLE KARŞILIK VERDİ
BALLI PARTİSİ MHP´NİN KOCAMAZ SAVUNMA TALEBİNE İSTİFA İLE KARŞILIK VERDİ
Bozyazı´nın MHP´li Belediye Başkanı Mehmet Ballı, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz´ın, Bozyazı ziyareti sırasında karşıladığı ve destek verdiği için MHP İl Teşkilatının disiplin kuruluna sevk edileceğini belirterek savunma talebine istifa ederek karşılık verdi. ´Çırak ustaya hesap soramaz´ diyen Ballı, 3,5 aylık süreci bağımsız olarak tamamlayacağını söyledi.
Kocamaz Mersin Turuna Anamurdan Başladı.
Kocamaz Mersin Turuna Anamurdan Başladı.
Mithat Ünal-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, Genel Başkan Meral Akşener´in grup toplantısında rozet takmasının ardından İlçeleri gezerek sürdüreceği seçim çalışmalarına Anamur´an başladı.
BURHANETTİN KOCAMAZ ANAMUR´A GELİYOR
BURHANETTİN KOCAMAZ ANAMUR´A GELİYOR
Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz 8 Aralık 2018 Cumartesi Günü Anamur´da olacak. İşte Kocamaz´ın programı:
Anamur ve Mersin Genel Merkezdeydi
Anamur ve Mersin Genel Merkezdeydi
Mithat NAL-İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşer´in bu haftaki grup toplantısına İYİ Parti Mersin İl ve ilçeleri Genel Merkezde hazır dulundular. Belediye Başkanı Mehmet Türe ve İlçe Başkanı Erdal Bulut´un yanında İYİ Parti Anamur İlçe Yönetimi ve bazı meclis üyeleri de katıldı. Genel Başkan Meral Akşener´in Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz´a rozet takması sırasında Kocamaz´a destek için giden heyete ve Belediye Başkanı Mehmet Türe´ye gösterilen yoğun ilgi gözlerden kaçmadı.
KOCAMAZ´IN ROZETİNİ GENEL BAŞKAN AKŞENER TAKTI
KOCAMAZ´IN ROZETİNİ GENEL BAŞKAN AKŞENER TAKTI
Mithat Ünal-İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, konuşmasının ardından partisinin adaylarını açıkladı. MHP´den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz´ın rozetini diğer adaylarla birlikte Genel Başkan Meral Akşener Taktı. Adayların Rozet takma törenine, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe de katıldı.
KOCAMAZ´A ROZETİ AKŞENER TAKACAK
KOCAMAZ´A ROZETİ AKŞENER TAKACAK
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti´ye katılıyor. Kocamaz´ın İYİ Parti Genel Merkezi´nde Genel başkan Meral Akşener ile görüştüğü bildirildi. İYİ Partiye geçen Kocamaz´a rozeti bugün Genel Başkan Meral Akşener Genel Merkezde takacak.
KOCAMAZ YENİDEN ADAYIM DEDİ AMA PARTİ İSMİ ZİKRETMEDİ
KOCAMAZ YENİDEN ADAYIM DEDİ AMA PARTİ İSMİ ZİKRETMEDİ
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 2019 yerel seçimlerinde tekrar aday olduğunu açıkladı. Kocamaz açıklamasında parti ismi kullanmadı. Mensubu bulunduğu MHP´den kısa bir süre önce istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz´ın Kocamaz´ın MHP´den istifası sırasında İYİ Parti´den aday olabileceği yönünde basındaki genel kanıya hiç bir şekilde itiraz ve açıklama yapmaması, hala genel kanıyı çürütmedi.
Anamur MHP´de Devir Teslim
Anamur MHP´de Devir Teslim
Mithat Ünal-Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı ve yönetim yenilendi. Yaklaşık 1,5 yıldır MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüten Ahmet Karan görevi, eski başkanlardan Adnan Gübbük´e devrederken, yönetim kurulu üyeleri de büyük ölçüde yenilendi. MHP Anamur İlçe Teşkilatında Adnan Gübbük´e görevlendirme yazısını bizzat İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli verdi.
Yılmaz´dan Aday Adaylığı İstifası
Yılmaz´dan Aday Adaylığı İstifası
Mithat Ünal-Adalet ve Kalkınma Partisi Anamur İlçe Başkanı Mustafa Feyzullah Yılmaz, belediye başkanlığı aday adaylığı için partisinin ilçe başkanlığından istifa etti.
MHP´de tekrar Adnan Gübbük Dönemi
MHP´de tekrar Adnan Gübbük Dönemi
MHP Anamur İlçe Teşkilat Başkanlığı´na Gübbük Atandı.
ORC´den Sahte Anket Açıklaması
ORC´den Sahte Anket Açıklaması
ARC Araştırma Şirketi, Mersin ve çevresinde aday adayları ile ilgili anket çalışması yapıldığı yönündeki haber ve paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğini belirten bir tweet attı. Sahte anket açıklaması sonrası partilerinde genel merkez nezrinde harekete geçtiği öğrenildi.
Dağıstan´dan Sessiz Sedasız Aday Adaylığı Müracaatı
Dağıstan´dan Sessiz Sedasız Aday Adaylığı Müracaatı
Mithat Ünal-Anamur İlçe Milli eğitim Eski Müdürü Aziz Dağıstan, Anamur Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatını yaptı.
ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.3611
EURO
6.0997
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12