MHP İLÇE BAŞKANI KARAN: “PARTİMİZE VE GENEL BAŞKANIMIZA DİL UZATANLARA MESAFELİ OLACAĞIZ”
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İlçe Başkanlığına atanmasının ardından ilk basın toplantısını Aslıhan´da yapan Ahmet Karan, her zaman ılımlı siyasetten yana olduklarını söyledi.
Tarih: 5.8.2017 16:33:56/ 1169okunma / 0yorum

 

/resimler/2017-8/5/1635127483423.jpg

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)  İlçe Başkanlığına atanmasının ardından ilk basın toplantısını Aslıhan´da yapan Ahmet Karan,  her zaman ılımlı  siyasetten yana olduklarını  söyledi. MHP İl Başkan yardımcısı Mehmet Ali Gökmen,  Ülkü Ocakları Anamur şube Başkanı Hüseyin Batun, Ülkücü  İşçiler Derneği  Anamur Şube Başkanı  Fatih Öğür, Belediye  Meclis Üyeleri  Derya Tuna Karan ve  Hatice  Bozkurt ile Yönetim Kurulu Üyelerinin   katıldığı basın toplantısında,  MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli´ye,  Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ve İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli´ye,  İlçe Başkanlığına layık gördükleri için teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, şahsına ve ekibine inanan ve güvenen insanları mahcup etmeyeceklerini söyledi.
KAMUOYUNUN BEKLENTİLERİNE CEVAP VERDİ
Basın toplantısında, kamuoyunun beklentilerine cevap veren MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan, hiçbir zaman kişisel hırslarının olmadığına vurgu yaparak, Anamurla ilgili alınacak kararlarda gördükleri eksiklikleri ve önerileri her zaman kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.
İlçe Başkanlığı´nın yanı sıra Belediye Meclis Üyeliği görevini sürdürecek olan Karan, “  belediye Meclis toplantıları öncesinde grup kararı alacak mısınız” sorusu üzerine,” Anamur´un geleceğini ilgilendiren önemli konular için tavsiye niteliğinde grup kararı alabileceklerini söyledi.
PARTİ BİNASI PARTİLİLERİN PARASIYLA YAPILDI
İsmet Babahan´ın ilçe Başkanlığı  döneminde  Sağlık Mahallesinden, Atatürk  Bulvarı üzerinde bulunan Sinanoğlu Pasajına taşınan  parti  çalışma ofisinin  yeni  binaya ne zaman  taşınacak  sorusu üzerine,  Ticaret odasının  arkasında bulunan  parti binasının  partililerin  parası ile yapıldığını belirten  MHP İlçe Başkanı Ahmet Karan”  Bina Belediyede kadrolu çalışan partililerimizin   verdiği  paralarla  yapıldı. Elimizde tüm evraklarımız mevcut, kamuoyunda parti binası ile ilgili spekülasyonlara kimse  inanmasın. Gerek maddi gerekse emekleriyle parti binasının yapımında katkısı olan partililerimiz rahat olsunlar”  dedi. 
“BİZİ  BİZE BIRAKSINLAR”
Siyasetin tek sermayesinin insan olduğunu bu nedenle partilerine kırgın olan partililerin yuvalarına  dönmelerini  arzu ettiklerini de belirten  MHP İlçe

/resimler/2017-8/5/1637544049073.jpg

Başkanı  Karan,” Partimize  gönül kırgınlığı  olan partililerimizi  yuvalarına davet edeceğiz. Ancak Partimize ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli´ye sosyal medya üzerinden hakaret edenleri kastetmediğimin bilinmesini isterim. Bu kişilere karşı  her zaman  mesafeli olacağız ”  Dedi.
ADAYLARI KONUŞMAK ERKEN 
Seçimlerde ilçe teşkilatının onay vermediği isimleri genel merkezin aday etmesi halinde nasıl bir tavır içinde olacaklarının sorulması üzerine”  Genel Merkezimiz   il ve  ilçe teşkilatlarının  görüşlerini  alarak aday  belirliyor. Buna rağmen Genel Merkezimiz tarafından kim aday gösterilirse gösterilsin ekip olarak tüm gücümüzle çalışırız.” Dedi.
KONGREDE ADAYIM
2 Eylülde ilçe kongresini yapacaklarını da ifade eden MHP İlçe Başkanı  Ahmet Karan”  Kongrede  İlçe Başkanlığına aday mısınız”  sorusu üzerine,   aday olacağını  söyledi. Karan,”  ilçe kongremizde 400 delege oy kullanacak. Delegelerimizin takdiri ile yola devam etmek arzusundayım.” Dedi. Konuşmasında, MHP´nin başarısından ve partililerin birbirleriyle dayanışma içinde olduklarına vurgu yapan Karan; MHP gibi köklü  bir partiyi  bölmeye  kimsenin  gücünün   yetemeyeceğinin  altını  çizdi. MHP  İl Başkan  Yardımcısı  Mehmet Ali Gökmen  ise,  İlçe Başkanı  Ahmet Karan ve ekibinin  her zaman  yanlarında  olduğuna vurgu yaparak,” İlçe Teşkilat Yöneticilerimiz  genç, dinamik  hepsi pırıl pırıl  isimlerden oluşuyor. Çalışmalarıyla kamuoyunun takdirini kazanacaklarına inanıyorum. Allah  yar ve yardımcıları  olsun.”  Dedi.

/resimler/2017-8/5/1639122644280.jpg
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İYİ PARTİ´YE MERSİNDE ÖZEL BAŞKAN
İYİ PARTİ´YE MERSİNDE ÖZEL BAŞKAN
Kongre´ye İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Eski Bakan Ayfer Yılmaz, Genel Başkan Baş Danışmanı ve Türk Boyları Konfederasyonları Genel Başkanı Dur Hasan Koca, Genel Başkan Danışmanı Eski Vali Behiç Çelik, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti Mersin İl Başkanı Dr. İbrahim Özel, İYİ Parti İlçe Başkanları ve Kongre Üyeleri katıldı.
Türe: ‘Halkımızın İyi Partiye Platonik Aşkı Var´
Türe: ‘Halkımızın İyi Partiye Platonik Aşkı Var´
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti´nin 82 sosyal tesislerinde sivil toplum kuruluşları temsilcilerine verdiği kahvaltıda Halkın İYİ Partiye platonik bir aşk duyduğunu belirtti ve “Madem bazı siyasi partiler kendi aralarında ittifak kuruyorlar, bizde halkımızla ittifak kuruyoruz. Bu ittifak bir yazışma ittifakı değil, gönül ittifakıdır.” Dedi.
İYİ Partinin İlk Resmi Toplantısı Yerel Basınla
İYİ Partinin İlk Resmi Toplantısı Yerel Basınla
İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, yönetim kurulu ile birlikte ilk resmi toplantısını basın mensupları ile gerçekleştirdi. Şehit İbrahim Armut spor kompleksinde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya, Belediye Başkanı Mehmet Türe de katıldı. İyi Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut ve Belediye Başkanı Mehmet Türe, birer konuşma yaptılar. Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur da daha iki dönem belediye başkanlığı yaparak hafif raylı sistem ve teleferik sistemini hayata geçirerek görevimi noktalamak istiyorum.” Dedi.
Üretiyoruz ama Değerlendiremiyoruz
Üretiyoruz ama Değerlendiremiyoruz
CHP Mersin Milletvekili Doktor Hüseyin Çamak, çiftçinin gelirinin artırılması ve meyve suyu konsantresi ithalatının azaltılması için, narenciye ürünlerini katma değeri yüksek, raf ömrü uzun ürünlere dönüştürecek tesisler kurulması gerektiğini söyledi.
İyi Partide 1. Olağan Kongre Coşkulu Geçti
İyi Partide 1. Olağan Kongre Coşkulu Geçti
İyi Parti Türkiye genelindeki oluşumunu hızlı bir biçimde tamamlarken, Anamur birinci olağan kongresini de büyük bir coşku ile gerçekleştirdi. Kaplan Düğün Salonunda gerçekleştirilen kongreye yaklaşık bin kişi katıldı. Saat 14:00´te başlayan kongrede Kurucu İlçe Başkanı Erdal Bulut´un listesi delegenin oyu ile resmen seçilmiş oldu.
İyi Parti İl Başkanından Türe´ye Ziyaret
İyi Parti İl Başkanından Türe´ye Ziyaret
İyi Parti Mersin İl Başkanı Doktor İbrahim Özel, Şehit Halil İbrahim Şık´ın cenazesine katılmak üzere geldiği Anamurda, Belediye Başkanı Mehmet Türe´yi makamında ziyaret etti. Özel ve ekibine, Anamur İYİ Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut, Bozyazı İlçe Başkanı Süleyman Özaydın ve Silifke İYİ Parti İlçe Başkanı Murat Metin de eşlik ettiler.
Bakan Elvan PYD´ye Terörist diyemeyenler Var
Bakan Elvan PYD´ye Terörist diyemeyenler Var
Mersin´in Anamur İlçesi´nde Şehit Cenazesine katılan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Özgür Suriye Ordusu ilerlemeye devam ediyor, kahramanca mücadele veriyorlar, hem PKK terör örgütüne hem PYD´ye hem de DEAŞ´a yönelik mücadelemiz kararlı bir şekilde sürüyor.Ama buna rağmen içimizde PYD´ye terör örgütü diyemeyenler var." dedi.
İYİ Parti Mersin İl Teşkilatında  Tanışma Toplantısı
İYİ Parti Mersin İl Teşkilatında Tanışma Toplantısı
İYİ Parti Mersin İl Başkanlığı´nda ilk toplantı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Mersin İl Başkanlığınca düzenlenen yemekli toplantıya, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın´ın yanı sıra Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayfer Yılmaz, Mersin İl Başkanı Dr. İbrahim Özel ve Mersin´deki tek İYİ Parti Belediye Başkanı olan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Eski Milletvekili Behiç Çelik ile birlikte İl yönetimi, 13 İYİ Parti İlçe Başkan ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
Dünya Amerika´nın Tehtidini Dinlemedi
Dünya Amerika´nın Tehtidini Dinlemedi
AEKSPRES-Mersin´in Bozyazı İlçesi Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Olağan kongresi parti genel merkezinin aldığı karar doğrultusunda tek listeyle gerçekleşti. 400 delegeli partinin kongresine katılan Ak Parti Mersin Milletvekili Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, yaptığı konuşmada, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump´ın tehditlerini dinlemediğini söyledi.
Ak Parti´li Taş´ın Yerine CHP´li Ateş Getirildi
Ak Parti´li Taş´ın Yerine CHP´li Ateş Getirildi
AEKSPRES-Ak Parti Meclis Üyesi Halil Taş´ın istifası ile Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin başkanlığında olağan üstü toplanan Anamur Belediye Meclisi Taş´tan boşalan encümen üyeliğine CHP´li Cenk Ateş´i getirdi.
MHP İlçe Başkanı Karan´dan Teşekkür Mesajı
MHP İlçe Başkanı Karan´dan Teşekkür Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Ahmet Karan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve beraberinde Anamur´a gelerek mezbahane açılışına katılan partililer ve vatandaşlara teşekkür etti. Karan Teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi;
İyi Partinin Kurucu İlçe Başkanı Erdal Bulut Oldu
İyi Partinin Kurucu İlçe Başkanı Erdal Bulut Oldu
AEKSPRES-İYİ Parti Türkiye genelinde teşkilatlanmasını hızla sürdürürken Anamurda Kurucu Başkan olarak Erdal Bulut Atandı.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
DOLAR
3.9356
EURO
4.8516
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12