SAĞLIK
Giriş Tarihi : 23-09-2019 11:38

Mavi saç serumu nasıl kullanılır?

Doğal içeriği ve besleyici özelliği sayesinde saç çıkaran mavi serum aynı zamanda saçın nem dengesini sağlayarak canlı ve parlak olmasını destekleyen bir bakım losyonudur.

Mavi saç serumu nasıl kullanılır?

Doğal içeriği ve besleyici özelliği sayesinde saç çıkaran mavi serum aynı zamanda saçın nem dengesini sağlayarak canlı ve parlak olmasını destekleyen bir bakım losyonudur.

Mavi Saç Serumu Nedir? Neye Yarar?

Günümüzde pek çok kişi saç dökülmesi problemleri ile karşı karşıya gelmektedir. Saç kaybı genetik olabileceği gibi dışardan pek çok etken neticesinde de meydana gelebilmektedir. Saçlara şekil veren ısı aletleri ya da kimyasal bazlı ürünler, yetersiz saç bakımı, boya gibi birçok etmen saç köklerinin zaman içerisinde zarar görmesine ve saç kaybının oluşmasına neden olmaktadır. Bunun yanında hormonal dengesizlikler, mevsim geçişler ve doğum sonrası saç dökülmesi gibi geçici durumlarda söz konusudur. Saç dökülmesi her ne kadar erkeklerde görülen bir durum olsa da son yıllarda kadınlarda da erkek tipi saç dökülmesi olarak tabir edilen saç kayıpları meydana gelmektedir. Mavi su saç serumu hem kadınlarda hem de erkeklerde meydana gelen dökülmeleri engellemek için üretilmiş bir losyondur. Saçın kökten uca beslenmesini destekleyen bu saç çıkarıcı serum aynı zamanda saçın ve saç derisinin onarılmasına da destek olmaktadır. Bu özellikleri sayesinde seyrelme ve kellik durumlarının önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Mavi Su Saç Çıkartır mı?

Saç dökülmesi her gün her insanda belli oranlarla meydana gelen bir durumdur. Uzmanlara göre günde 50-100 arası saç dökülmesi normaldir. Bu rakamların ve ortalamanın yükselmesi durumu seyrekliği ve daha ileride kelliği beraberinde getirmektedir. Saç kökü eğer sağlıklı ise saç teli döküldükten sınra yeni bir saç oluşumuna zemin hazırlar. Fakat hasar görmüş bir saç kökü bunu gerçekleştiremediği için saç kaybına neden olur. Mavi su doğal bitki özlerinden elde edilir ve içerisinde E vitamini ve protein bulunmaktadır. Aynı zamanda saçı dış etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde saç köklerinin onarılmasına ve güçlenmesine etki ederek yeni saç oluşumunun desteklenmesini sağlamaktadır. Saç derisinde var olan saçların ise daha sağlıklı uzamasına yardımcı olmaktadır.

Mavi Su Saç Losyonu Faydaları ve Kullanımı

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan mavi serum gene olarak faydalarından söz ettirmektedir. Şöyle ki kullanan herkes bu üründen etki gördüğünü belirtmektedir. Bu ürününü kullanımı da oldukça basittir. Duştan sonra nemli saçlarınızda ve saç denize sürmeniz yeterlidir. Masaj yaparak sürmeniz köklerin uyarılmasın yardımcı olabilmektedir. Yaklaşık 1 ay içerisinde etki göstermeye başlayan bu ürün düzenli ve etkili kullanıldığında işe yarar sonuçlar elde edilebilmektedir.

Mavi Serum Fiyatı Ne Kadar?

Yeni saç oluşumuna olumlu yönde etki eden mavi serum fiyatları oldukça uygundur. Orjinal sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Eğer ki ürün hakkındaki yorumları ve görüşleri merak ediyorsanız orjinal sitesinden bu konu hakkında destek alabilirsiniz. Saçlarınızı sağlıklı uzaması ve doğal bir şekilde gürleşmesi için sizler de bu ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
BİYOGRAFİ
2019'da Neler Oldu?
2019'da Neler Oldu?
RÖPORTAJLAR
Justin Bieber Kimdir ?
Justin Bieber Kimdir ?
ARŞİV ARAMA