Mahallemizin Geleceği İçin Adayım
Mithat Ünal-Anamur Yalıevleri Mahalle Muhtar Adayı Hakan Gündoğmuş, öncelikle mahallemizin geleceği için aday oldum. Halkımla kamu kurumları arasında köprü olacağım. Böylece vatandaşın gözünde büyüttüğü sorunlar bir bir çözülecek ve Yalıevler Mahallesinin refah düzeyi bir anda yükselecek.” Dedi.
Tarih: 2.3.2019 09:47:28/ 1422okunma / 0yorum

Mithat Ünal-Anamur Yalıevleri Mahalle Muhtar Adayı Hakan Gündoğmuş, öncelikle mahallemizin geleceği için aday oldum. Halkımla kamu kurumları arasında köprü olacağım. Böylece vatandaşın gözünde büyüttüğü sorunlar bir bir çözülecek ve Yalıevler Mahallesinin refah düzeyi bir anda yükselecek.” Dedi. Asfalt çalışmaları ve oyun yürüyüş alanlarının yanında bozuk yolların, kaldırımların yapılması ve onarılması için var gücü ile çalışacağını kaydeden Yalıevleri Mahallesi Muhtar Adayı Hakan Gündoğmuş, sivrisinek üremesine elverişli bataklık ve üstü açık kanal ve benzeri yerlerin ıslah çalışmalarına hız vereceklerini söyledi. Gündoğmuş; “Mahalleye çocuk oyun parklarının yapılması, spor aletlerinin yerleştirilmesi, Devlet yardımlarının gereken muhtaç kişilere dağıtılması, mahallemizi güzelleştirmek için ve mahallemizin geleceği için beni tercih etmenizi rica ediyorum.” Dedi.  Hakan Gündoğmuş, bütün bunların yanında, düğün, cenaze, kutlama gibi etkinliklerde kullanılmak için yeterli masa sandalye temini, planda olduğu halde çalışmayan yolların açılması, çöp konteynırlarının yenilenmesi, trafiği ve yaya yürüyüşünü aksatmayacak yerlere yerleştirilmesi, mahallemizin sahiline, halk plajı kazandırılması, soyunma yerlerinin, duş ve şemsiyelerin, oturma gruplarının kazandırılması ve mahalle halkıyla kamu kurumları arasında köprü oluşturarak sorunların bir an önce çözülmesini sağlayacaklarını söyledi.
Hakan Gündoğmuş kimdir?
Hakan Gündoğmuş, 1971 yılında, Anamur Yalıevleri Mahallesinde doğdu. İlk, orta okul ve liseyi Anamurda bitirdi. Halen Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümü öğrencisi olan Hakan Gündoğmuş, evli ve bir kız çocuk babası. Öğretmen bir ailenin çocuğu olan Hakan Gündoğmuş, Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Anamur Toplu Taşıma şoförü olarak çalışıyor.
Bu göreve Mahalledeki eksiklikleri  tamamlamak için talip olduğunu kaydeden Gündoğmuş´un Azaları ise şu isimlerden oluşuyor.
Asiller: Zekerya Kayhan(Emekli), Nasuh Uysal(Esnaf), Hatice Sezgin(Ev Hanımı) ve Ayşe Ateş(Ev Hanımı)
Yedekler: Hüseyin Özer(Emekli), Yavuz Kumpınar(Belediye Çalışanı) ve Ferdağ Korkmaz(Ev Hanımı)

/resimler/2019-3/2/0959334464652.jpg
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Mahallemizin Geleceği İçin Adayım
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Yılmaz´dan Duyuru.´Tuna ve Bakan Elvan Anamur´a Geliyor
Ak Parti Gençlik  Kolları Anamur İlçe Başkanlığına Bulut Atandı.
Ak Parti Gençlik Kolları Anamur İlçe Başkanlığına Bulut Atandı.
.
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
güler yüzlü başkan´dan Yoğun Katılımlara Teşekkür
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe projelerini anlatırken katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.
Anamurda Yılmaz  Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Anamurda Yılmaz Kocamaz ve Türe Rüzgarı
Mezbaha, Otagar ve Ören kanalizasyon açılışı için Anamur´a gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz´ı Pullu´da binlerce kişi karşıladı. Anamur´da sevgi seli ile karşılaşan ekip, karşılama sonrası 3601 aracın katılımı ile konvoy gerçekleştirdi.
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
BAŞKAN TÜRE´DEN ALATAŞ´TA GÖVDE GÖSTERİSİ
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin Alataş Mahalle toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Meşaleler ve dakikalarca süren havai fişek gösterisi ile karşılanan Başkan Türe mahalleden diğer adayları halk ve başın önünde açık oturuma davet etti.
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Deniz: ‘Anamur´u Marka Kent Yapacağız´
Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz, Anamur´u barış şehri ve marka kent yapacağız.´” Dedi. Meclis üyelerinin tanıtılması ile başlayan toplantının ilk konuşmasını CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı. Yeşilçayır; “Benim sizlerden isteğim, 31 Martta oylarınızı, Anamurda Belediye Başkan Adayımız Durmuş Deniz ve Büyükşehirde de Vahap Seçer´e verirsek 5 yıllık kaderimizi kendi ellerimizle tayin etmiş olacağız.” Dedi.
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz.  Bize kimse terörist diyemez´
Başkan Türe:‘Bu vatan, bu bayrak için hepimiz şehit oluruz. Bize kimse terörist diyemez´
Anamur Belediye Başkanı, İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe, mahalle toplantılarını miting havasında geçiriyor. Halkla samimi bir hava içerisinde ve sohbet havasında projelerini anlatan Belediye Başkanı Mehmet Türe, Kaşdişlen Cemevi Belediye kültür Merkezindeki toplantısında adeta mahallelilerle hasbıhal etti.
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Yılmaz;´Demokrasi Bayrağını Kaldırmak Herkesin Görevi´
Demokrat Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Devlet eski Bakanı Ayfer Yılmaz, mevcut başkan Burhanettin Kocamaz´ın önünün kesilmesiyle Mersin´de demokrasiye gölge düştüğünü belirtti. Yılmaz, yere düşen demokrasi bayrağını düştüğü yerden kaldırma görevinin Mersin ve ülke geleceğini düşünen herkesin görevi olduğunu ifade etti.
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mevlüt Batun: ´Mahalleme Hizmet İçin Adayım´
Mithat Ünal-Sağlık Mahallesi Muhtar Adayı Mevlüt Batun, Mahalle sakinlerim talep etti bende mahalleme hizmet için aday oldum. Yardım isteyen herkesin yardımına koşmanın kendisi için bir hayat felsefesi olduğunu söyleyen Özbayırlıoğlu Un Fabrikası Sahibi Mevlüt Batun, “Mahalleme en güzel hizmeti vereceğime inancım tam.” Dedi.
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
AYFER YILMAZ: ´MERSİNE MEMLEKET SEVDAMLA DOKUNACAĞIM´
Mersin büyükşehir Nelediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz´ın aday gösterilmemesinin ardından Demokrat Partiden Aday olan Ekonomi Eski Bakanı Mersin Belediye Başkan Adayı Ayfer Yılmaz, Mersin´e memleket sevdamla dokunascağım dedi ve öncelikli projesinin metro projesi olduğu söyledi.
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Esnaf Türe´yi Böyle Bağrına Bastı
Takma Kafanı Başkanım Yanındayız
Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş Anamur´u Salladı
İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Türe, Karalarbahşiş ve Göktaş mahallelerinde de coşku ile karşılandı. Toplantının ilkini Karalarbahşiş Mahallesinde gerçekleştiren İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve Başkan Türe mahalleye tam kadro giriş yaptı. Coşkulu bir kalabalık ile karşılanan Başkan Türe ve ekibi programında halk ile ittifakta olduğunu gösterdi.

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12