Deniz Aday Adaylığı Müracaatını Doğum Gününde Gerçekleştirdi
Mithat Ünal-İş Adamı Ziraat Mühendisi Durmuş Deniz, Cumhuriyet Halk Partisinden Aday Adaylık başvurusunu yoğun bir katılımla doğum gününde gerçekleştirdi.
Tarih: 3.11.2018 19:41:26/ 1781okunma / 0yorum

Mithat Ünal-İş Adamı Ziraat Mühendisi Durmuş Deniz, Cumhuriyet Halk Partisinden Aday Adaylık başvurusunu yoğun bir katılımla doğum gününde gerçekleştirdi. 3 Kasım 1966 doğumlu Durmuş Deniz, CHP eski milletvekili Ersoy Bulut,  CHP il yöneticileri, eski ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye başkanları, meclis üyeleri muhtarlar, sivil toplum örgütü başkanları ve yöneticileri, basın mensupları ve bini aşkın bir katılımla müracaatını yaptı.  Deniz´in müracaat programında diğer aday adaylarından Ayhan Güven, Meltem Eroğlu ve  Ali Ülkü de bulundu.  Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş olan şehitlerimiz ve gazilerimiz için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşının okuması ile başlayan programın açılış konuşmasını İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır yaptı.  CHP´nin tüm aday adaylarının hepsinin birbirinden değerli olduğuna dikkat çeken Yeşilçayır, “Diğer aday adaylarımızla  birlikte bu yola çıkan aday adayımız Durmuş Deniz´i bu medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” Dedi.

/resimler/2018-11/3/1945012620661.jpg
Anamur´a hizmet eden tüm belediye başkanlarına teşekkür etti
Katılımcıları selamlayan Durmuş Deniz sözlerine; “Anamur Belediyesinin kurulduğu ilk günden bu yana hizmet etmiş tüm belediye başkanlarımızı huzurlarınızda saygıyla anıyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Aramızdan ayrılanlara Allahtan rahmet diliyorum, kalanlara sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum.” Diyerek başladı.  
Birimiz hepimiz, hepimiz Anamur için sloganı ile yola çıkmamı isteyen Cumhuriyet Halk Partili sizler ve Anamur halkının isteği üzerine, Cumhuriyet Halk Partisi´nden aday adayı oldum. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde başkan adayı olmak için karşınızdayım. Bana olan güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Almak istediğim bu görevin sorumluluğu ve bilincindeyim.

/resimler/2018-11/3/1945324964852.jpg
Katılımcı Belediyecilik Anlayışı ile Yöneteceğim
Deniz konuşmasının bu bölümünde; “Şundan emin olun ki, ‘Katılımcı belediyecilik´ anlayışıyla, Anamur´umuzun ve halkımızın gereksinimlerini, öneri ve isteklerini göz önüne alarak yapacağıma söz veriyorum. Sizleri utandırmayacağım.  Allah izin verirde bu görevi üstlenirsem, benim başkanlığım döneminde belediyeyi hep birlikte yöneteceğiz ve hep birlikte mutlu bir yaşamın paydaşı olacağız.” Dedi.
Siyasi Hayatımda Ticari Hayatımda Tertemiz
30 yıldır Anamurda siyaset ve ticaret yapmakta  olduğunu kaydeden CHP Anamur Belediye Başkan aday adayı  Durmuş Deniz; “Allah´a şükür, ticari hayatımda, siyasi hayatımda tertemizdir. Dürüstlük ve çalışkanlığımı bütün Anamur halkı biliyor. Beni ticareten de siyaseten de tanıyan ve kefilim sizlersiniz. İlçemizde faaliyet gösteren Muz-Der, Ziraat Mühendisleri Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, TEMA gibi birçok sivil toplum örgütünde başkanlık ve yöneticilik yaptım. Mersin Üniversitesi Anamur Meslek Yüksekokulu Sup tropikal İklim Bitkileri Bölümünün açılmasında öncülük ettim. 3 yıl süre ile  gönüllü olarak eğitim elemanı olarak görev aldım, hizmet ettim. 2004-2009 yılları arasında, Cumhuriyet Halk Partisinden meclis üyesi olarak görev yaptım.” Şeklinde konuştu.

/resimler/2018-11/3/1946126528116.jpg


İlçemizin Sorunlarını Biliyorum
Deniz; “İlçemizin sorunlarını biliyorum. Bunların başında içme suyu, otopark, çarpık kentleşme, sahildeki bozuk görünüm, çöp sorunu gibi birçok sorun var. Bunları biliyorum. Çözüm yolları için ekibimizle birlikte çalışmalarımızı yaptık, çözüm projelerimizi hazırladık. Sizlerin desteği ve katılımıyla, Anamurumuzu bir marka şehir, bir dünya kenti yapacağım. Bunları çözmek için Cumhuriyet Halk Partisi´nden aday adayı oldum.
Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye´nin Birleştirici Gücüdür. Bizler bu gücün altında, katılımcı yönetim anlayışımızla din, dil, ırk ve parti ayrımı olmadan beraberce ilçemizi yöneteceğiz. Yönetim anlayışımız, tevazuu, hoşgörü ve işbirliği anlayışına dayanmaktadır. Yunus Emre´nin dediği gibi, ‘Yaratılanı hoşgör, yaratandan ötürü´ anlayışındayız.” Sözleri ile takdir topladı.  
Anamur içi 5 Yatırım Temeli
Yeni Anamur değişim programı 5 ana temele dayanmaktadır. Bunlar, insana yatırım, üretime ve istihdama yatırım, sanat ve spora yatırım, geleceğe yatırım ve geçmişimize yatırım olmak üzere bir yıldızdan oluşmaktadır.
Partimizin ve ülkemizin birlik, beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde, genel merkezimizden hangi aday adayımız aday yapılırsa onun Arkasında dimdik duracağımıza söz veriyorum.

/resimler/2018-11/3/1947097935560.jpg


Cumhuriyet Halk Partisinden aday olup seçilirsem, Anamur´umuzun temiz doğasını, yeşil sahilini, verimli tarım arazilerini koruyarak dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla, hep beraber ortak akılla Anamur´u yöneteceğiz.
Anamur´umuzu, hak ettiği çağdaş görünüme kavuşturup, Türkiye´nin en iyi yaşabilecek şirin bir ilçesi haline getirmek için ‘Birimiz hepimiz, hepimiz Anamur için´ sloganı ile işbirliği içerisinde çalışmaya var mısınız?”
Durmuş Deniz programının sonunda CHP Mersin eski Milletvekili Ersoy Bulut, eski ilçe başkanları ve aday adayları ile  katılımcıları selamladı ve hatıra fotoğraflı çektirdi.  CHP İlçe teşkilatı önünde yapılan programda katılımcılara Anamur muzu ikram edildi. CHP´de Durmuş Deniz´e olan yoğun ilgi gözlerden kaçmadı. 
&source=www.anamurekspres.com" title="Google+'da Paylaş">

Kaynak:

/resimler/2019-3/9/1138501358220.jpg

ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12