CHP´den Anamurda Seçim Startı
Mithat Ünal-Cumhuriyet Halk Partisi´nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ve Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz´in adaylıklarının açıklanmasının ardından Anamur CHP önünde partilileri ve vatandaşlarla buluştular.
Tarih: 10.2.2019 10:03:14/ 1373okunma / 0yorum

Mithat Ünal-Cumhuriyet Halk Partisi´nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer

/resimler/2019-2/10/1020460403471.jpg

CHP Anamur Adayı Durmuş Deniz 

ve Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz´in adaylıklarının açıklanmasının ardından Anamur CHP önünde partilileri ve vatandaşlarla buluştular.   CHP İlçe Başkanı Turabir Yeşilçayır,  CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Anamurlu Didem Şimşek,  Belediye Başkan Aday adayları ile Bozyazı ve Aydıncık Belediye Başkan Adayları Yüksel Kır ve Abdullah Servili ile ilçe başkanları katıldılar. Vahap Seçer ve Durmuş Deniz, beraberindekiler güne, Ünlüselekte Muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelerek başladı. Burada muhtarların sorunlarını dinleyen Seçer ve Deniz, daha sonra Pullu girişinde başlattıkları konvoy eşliğinde Anamur´a geldiler. CHP heyeti, şehir merkezinde gerçekleştirdikleri şehir turunun ardından Yürüyerek İlçe Teşkilatına geldiler. Sık sık Vahap Seçer ve Durmuş Deniz´in seçim müziklerinin çalındığı CHP İlçe Teşkilatı önündeki  program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Programda CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Didem Şimşek katılımcılara bir ‘Hoşgeldiniz´ konuşması yaptı ve gençlere bu seçimi almalarının önemini anlattı. Ardından mikrofonu alan CHP Anamur İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır, partilerinin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Vahap Seçier´i, Anamurda da Durmuş Deniz´i atadığını anımsattı. Yeşilçayır; “Adaylarımız açıklandıktan sonra gerek il, gerekse ilçe örgütlerimizde büyük bir iktidar heyecanı ve coşkusu ortaya çıkmıştır. Çalışma ekibindeki arkadaşlarımızla beraber saha çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.”dedi.
Yağmur Berekettir
CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz´in konuşması ile birlikte başlayan yağmur nedeni ile CHP İlçe Teşkilatı önünde  kısa süreli bir tedirginlik yaşandı. Deniz, “Yağmuru bereket olarak algılayacağız. İnşallah 31 Mart´ta muzun ve çileğin yanına sevgi tohumlarını ekeceğiz, barış kardeşlik tohumlarını ekeceğiz.  Hep beraber el ele, omuz omuza iktidara yürüyeceğiz.” Dedi.   Bugün burada sorunlarını anlatmayacaklarını kaydeden Deniz, “Büyükşehir Belediye Başkanımız dün akşam geldi. Sorunlarımı ben ona ilettim. Hep beraber Sayın Vahap Seçer ile el ele omuz omuza Anamur´un ihtiyacı olan, marka kent olması yolunda olan bütün sorunları çözüp, çağdaş, yaşanabilir bir kent yapmak için and içtik. Çıktığım bu yolda sizleri kesinlikle mahçup etmeyeceğim.  Bundan emin olun. Belediyemizi şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla yöneteceğim. Her türlü kararımızda kent konseyinin onayını alacağız. Aktif durumda olmayan kent konseyini aktive ederek. Anamur´un sorunlarını öncelik sırasına göre sıralayacağız.” Dedi.  Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer de “Yağmur Bereket Demektir. Bu yağmur Anamur´a, Mersinimize, Yürkiye´ye bereket getirsin. 31 Mart´ta da bizlere sandıkta oy olarak bereket getirsin. 31 Mart´ta Anamurda Durmuş Kardeşimiz, Bozyazı da Yüksel Kır,

/resimler/2019-2/10/1022299780262.jpg

Aydıncıkta  Abdullah Servili kardeşimiz belediye başkanı olsunlar  ve Büyükşehirde de  bütün bu ilçelerin lokomotifi Büyükşehirde de büyük başkan Vahap Seçer de belediye başkanı olsun.” Dedi. Ülkemizin zengin bir ülke olduğunu, Mersin´in zengin bir şehir olduğunu vurgulayan Vahap Seçer; “Bizim her şeyimiz var. Ama bir şeyimiz eksik. Bu her şeyi, bu potansiyeli bu zenginliği açığa çıkarıp, kendi cebine, yandaşlarının cebine değil, halkın menfaatine halkın hizmetine sunacak yöneticilere ihtiyacımız var.  İşte 31 Mart önemli bir fırsat. O kadrolar burada. Cumhuriyet Halk Partili  kadrolar. Muazzam projelerimiz var. Bakın bizler acemi çocuklar değiliz. Evel Allah hiç merak etmeyin, sizin partinizin kadroları çok deneyimli siyasetçilerden oluşuyor. Bizler okuyan yazan çizen insanlarız. Bizler yan gelip yatan insanlar değiliz.  Çalışan insanlarız.” Dedi.
Konuşmaların ardından CHP´li gençler yağmura rağmen ilçe teşkilatı önünde müzik eşliğinde oynadılar, halay çektiler.

/resimler/2019-2/10/1019307745472.jpg

/resimler/2019-2/10/1024274002441.jpg

/resimler/2019-2/10/1022587593252.jpg

/resimler/2019-2/10/1023213843940.jpg

 &source=www.anamurekspres.com" title="Google+'da Paylaş">

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Anamurda Seçim Startı
MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbükten,CHP´ye geçmiş olsun mesajı
MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbükten,CHP´ye geçmiş olsun mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adnan Gübbük yazılı bir açıklama yaparak,CHP´ye ait afişlerin sökülmesine tepki gösterdi.
Anamur´da İYİ Parti ve CHP  Pankartlarına Çirkin Saldırı
Anamur´da İYİ Parti ve CHP Pankartlarına Çirkin Saldırı
Anamurda İYİ Parti ve CHP pankartları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yerlere ve çöp konteynırlarına atıldı.
CHP Belediye Meclis Üyeleri Listesi Belli Oldu
CHP Belediye Meclis Üyeleri Listesi Belli Oldu
31 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye başkanlığı seçimleri paralelinde CHP´nin Belediye meclis üyeleri belirlendi.
Akşener: ‘Türkiyenin Beka Sorunu Türe mi, Kocamaz mı?´
Akşener: ‘Türkiyenin Beka Sorunu Türe mi, Kocamaz mı?´
Haber Mithat Ünal-İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersinde yaptığı konuşmada,” Anamur´u yöneten Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin´i 25 yıl yöneten Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti´ye geçince mi ülkenin beka sorunu oldu. Eğer böyleyse batsın bu dünya” dedi.
İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER´DEN BAŞKAN KOCAMAZ´A ZİYARET
İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER´DEN BAŞKAN KOCAMAZ´A ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz´ı makamında ziyaret etti.
İyilerden Sanayi Çıkartması
İyilerden Sanayi Çıkartması
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı, Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut ve İYİ Parti Yönetimi sanayi esnafını ziyaret etti.
Abdullah Yalıevleri Mahallesine  Hizmet İçin Adayım
Abdullah Yalıevleri Mahallesine Hizmet İçin Adayım
Mithat Ünal-Anamur Yalıevleri Mahallesi Muhtar Adayı Abdullah Sınır, tek amacının Yalıevleri Mahallesine daha iyi hizmet vermek olduğunu söyledi. Sınır, bunun için mahallenin mevcut sorunlarını önceden tespit ederek ilgili birim ve kurumlarla birlikte bir an önce çözüm getireceğini ifade etti.
Ak Parti Yılmaz İle Devam Kararı Aldı
Ak Parti Yılmaz İle Devam Kararı Aldı
Cumhur ittifakı adayı olarak atanan Hidayet Kılınç ile yol arkadaşlığı yapacak olan, AK Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin atamsı gerçekleşti. AKParti Anamur İlçe Başkanlığına atanan M.Feyzullah Yılmaz yeni yönetim kurulunu oluşturdu.
Anıtlı´dan Türe´ye ‘Fatih´ Ünvanı
Anıtlı´dan Türe´ye ‘Fatih´ Ünvanı
Bir önceki seçimde en yakın rakibine 5 bin fark atan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Türe yine ilk seçim startını yine Anıtlıda başlattı. Geçtiğimiz döneme oranla bu yıl mahalle kahvehanesinde gerçekleştirilen toplantıya katılım nerede ise iki katıydı. Vatandaşlar Başkan Türe´yi “ Anamur Fatihi Hoş geldin” diyerek karşıladı.
Cumhur İttifakında İlk Birliktelik
Cumhur İttifakında İlk Birliktelik
Anamurda Cumhur İttifakı ilk defa Ak Parti İlçe Teşkilatı önünde bir araya geldi. Ak Parti İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, parti yöneticileri buluşmak için gelen İttifak adayı Hidayet Kılınç, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük, MHP İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, Kadın kolları Başkanı Alime Yiğit ve MHP´li partililer katıldılar.
Başkan Türe ve Bulut Saadet Partisi ve Demokrat Partiyi Ziyaret Etti Ziyaretlerden Birlik Mesajı Çıktı
Başkan Türe ve Bulut Saadet Partisi ve Demokrat Partiyi Ziyaret Etti Ziyaretlerden Birlik Mesajı Çıktı
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut ve ekibi, Saadet Partisi ve Demokrat Parti İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyaretlerden birlik ve beraberlik mesajı çıktı.
Erdal Bulut: ´Seçimde Sevgi Dilini Kullanacağız´
Erdal Bulut: ´Seçimde Sevgi Dilini Kullanacağız´
(RÖPORTAJ:MİTHAT ÜNAL)İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile ilgili Gazetemizin Sorumlu Yazıişleri Müdürü Mithat Ünal´ın sorularını yanıtladı. Erdal Bulut, İYİ Parti olarak siyasetin, topluma hizmet aracı olduğu bilinci ile hareket edeceğiz ve hiçbir kavganın içerisinde olmayacağız.” Dedi.
ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.2601
EURO
5.9335
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12