39 Ülkenin Tercihi Weltew Mobilya Anamur da
Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Dünyada 39 ülkenin tercih ettiği Weltew Mobilya, Mondi Mağazasının yetine Anamur´a geldi. Sağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:88 adresinde (Devlet Su İşleri Karşısı) kurulan Anamuryum Mobilya Showroom adı altında Anamur Mağazası ile hizmet veren Weltew Mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom ile geniş bir pazarlama ağına ve Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahip.
Tarih: 1.3.2017 22:11:08/ 4829okunma / 0yorum


Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Dünyada 39 ülkenin tercih ettiği Weltew Mobilya,  Mondi Mağazasının yetine Anamur´a geldi.  Sağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:88 adresinde (Devlet Su İşleri Karşısı)  kurulan Anamuryum Mobilya Showroom adı altında Anamur Mağazası ile hizmet veren Weltew Mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom  ile geniş bir pazarlama ağına ve Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahip. Yeni marka ile Anamur´un hizmetinde olduklarını kaydeden Mağaza Temsilcisi İlhan Solak; “Weltew ile bu sektördeki yolumuza devam ediyoruz. Anamur´a yeni ve kaliteli bir marka kazandırdık. Bu açıdan gelecekle ilgili güvenle adım atıyor olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.” Dedi. Weltew Mabilyanın çizgisinin çok farklı olduğunu kaydeden Mağaza Temsilcisi İlhan Solak, “ Mobilya sektöründe Anamur´a yeni bir ürün getirmek  için birçok araştırma yaptım ve Weltew Mobilyada gördüm ki,  ürünlerini kaliteli üretiyor. Ağırlıklı olarak gürgen ağacı kullanıyorlar. Çizgileri  daha modern. Yatak odası, oturma grupları, tv üniteleri, yatak, baza, halı, çocuk ve genç odalarında öncü bir marka. Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Gülnara yani bu bölgenin tercihine en uygun firmanın Weldew Mobilya olduğunu gördüm. Bu nedenle Weltew´i tercih ettik. Amacımız, Anamur´a daha kaliteli ve daha ekonomik modern çizgi ve dizaynı  ile böyle bir hizmeti getirmek. Görüyorum ki, Weltew ile Anamurda yeni olmamıza rağmen ciddi bir talep artışı yaşıyoruz. Bu da Anamur ve bölgemiz için ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor.” Dedi.
Weltew Mobilya, Eviniz için, En iyisi, En Yenisi
Mağaza temsilcisi İlhan Solak, yaptıkları araştırmalarda,  başta çalışan memnuniyetinin, müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Weltew Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenileyen bir firmadır. Yani Eviniz için en iyisi ve en yenisidir.  Bu nedenle Anamur´un sosyal ve kültürel yapısına uygun en iyi firma olduğunu tespit ettiğimiz için Weltew Mobilya´nın temsilciliğini almayı uygun bulduk.  Ürünlerin piyasaya sürülmeye başlamasıyla her geçen gün artan müşteri portvöyünün bu tespitimizde ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi.” Dedi.  Weltew Mobliya´nın, bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir marka olduğunu kaydeden firma Temsilcisi İlhan Solak; “Weltew Mobilya, insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine ve ülkesine hizmet vermektedir.

Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom, ile geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahiptir. Weltew Mobilya üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe ülkemizin önde gelen mobilya markalarından biridir.
Weltew´i Okumadan Mobilya Almayın
Weltew mobilya, 1996 yılında Bursa İnegöl´de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır.45.000 m2´si kapalı olmak üzere toplamda 90.000m2´den oluşan, yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle istihdam ettiği 400´ü aşkın personeliyle weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet yatak üretim kapasitesine sahiptir.Sunduğu başarılı hizmet ve ürün kalitesiyle, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle oluşturduğu temeller üzerine, insan odaklı politikalar geliştirmektedir. Bu politikaların sağladığı başta çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Weltew Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenilemektedir. İzlediği bu yolu, kalite polikası olarak belirleyen Weltew Mobilya bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir markadır. Yüksek kapasitesiyle kaliteli üretim yapan weltew mobilya kazancını yatırıma dönüştürerek insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine ve ülkesine hizmet vermektedir. Üretimin tüm aşamaları, uzman mühendislerin kontrolünde titizlikle takip edilmektedir. Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Weltew Mobilya, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır.

Weltew mobilya genç ve dinamik kadrosu, 100´ün üzerinde model çeşidiyle Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır. Weltew mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom, ile   geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Dünya pazarında ise  39 ülkede, 139 satış noktasına ve  5 ülke distribütörlüğüne sahiptir. Weltew mobilya üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe  ülkemizin  önde gelen mobilya markalarından  biridir. Weltew Mobilya, Eviniz için , En iyisi, En yenisi…
VİZYONUMUZ

Tüketici, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, ürün ve hizmet kalitesi ile bilinirliği yüksek, yenilikçi tasarımları ile sektöründe sürekli fark yaratan bir marka olmak.
 MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en uygun çözümler ile yenilikçi, çevre dostu, kaliteli ve güvenilir mobilyalar üretmek.

Yaygın satış ağı ve güçlü dağıtım kanalları ile ürün ve hizmetlerimizi Türkiye´de ya da dünyanın herhangi bir ülkesinde her noktaya en hızlı ve etkin şekilde ulaştırmak.
DEĞERLERİMİZ
Müşteri odaklılık ,
Katılımcı olmak,
Yenilikçilik,
Güvenilirlik,
Mükemmeli hedeflemek,
Çalışanların bağlılığı,
Ekip ruhu,
Topluma ve devlete hizmet,
Sonuç odaklılık,
Şirket değerlerimize sadık bireyler ile çalışmak.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Ülkenin Tercihi Weltew Mobilya Anamur
MODA PERDEDE ÇEŞİT ÇOK
MODA PERDEDE ÇEŞİT ÇOK
.FARKI BİZİMLE YAŞAYIN
Torunoğlu: ´Herkes Elini Taşın altına Koymalı´
Torunoğlu: ´Herkes Elini Taşın altına Koymalı´
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Odalar ve Borsalar birliği Başkanı R4ıfat Hisarcıklıoğlu´nun Türkiye genelinde yaptığı çağırı üzerine, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Öztürk ve Ertuğrul Oğuz ile birlikte odanın toplantı salonunda bir basın toplantısı düzenledi. Torunoğlu, Anamurda ticaret yapan herkesi bu programa katılmaya çağırdı ve herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.
Elvan Bölgemizi Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz
Elvan Bölgemizi Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz
Mithat Ünal-Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Anamur Ticaret ve Sanayi Odasının Bozyazıda düzenlediği Bereketli Hal Sezonunu açılışı etkinliğine katıldı.
Anamurda Ekmeğe Gizli Zam
Anamurda Ekmeğe Gizli Zam
Anamurda ekmeğe iki aşamalı yaklaşık 45 kuruş zam yapıldı.
Çetin´den, Ahilik Haftası Mesajı
Çetin´den, Ahilik Haftası Mesajı
Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin , Ahilik Haftası münasebetiyle mesaj yayınladı.
Bereket Enerji Grubu´nun yeni CEO´su belli oldu.
Bereket Enerji Grubu´nun yeni CEO´su belli oldu.
Türkiye´nin önde gelen entegre enerji şirketlerinden biri olan Bereket Enerji Grubu´nun CEO görevine İdris Küpeli atandı.
USİAD: ‘ABD Yaptırımlarını Reddediyoruz´
USİAD: ‘ABD Yaptırımlarını Reddediyoruz´
Ulusal Sanayici ve İş Adamları Derneği (USİAD) tarafından ABD´nin Türkiye Cumhuriyetine karşı hukuksuz yaptırım kararlarına karşı yayınladığı mesajla bu yaptırımların dernek tarafından reddedildiği vurgulandı
Alışveriş Çadırında Binlerce Kişi Ağırlandı
Alışveriş Çadırında Binlerce Kişi Ağırlandı
Mithat Ünal-Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı geçtiğimiz 2 ay da binlerce misafiri ağırladı.
Alışveriş Günleri Resmi Açılışı Gerçekleşti
Alışveriş Günleri Resmi Açılışı Gerçekleşti
Bu yıl 3. sü düzenlenen Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri resmi açılış töreni gerçekleşti.
Alışveriş Günlerine Yoğun Katılım
Alışveriş Günlerine Yoğun Katılım
Anamur Belediyesi tarafından Basın Halkla İlişkiler aracılığı ile İskele alışveriş Günleri ile ilgili bir açıklama yapıldı. “2015 yılında İskele´de başlattığımız Anamur Yaz Etkinlikleri ve Alışveriş Günleri halkımızın yoğun ilgisi ile güçlenerek sürmektedir.” İfadesi ile başlayan açıklamada, Öncelikle Alışveriş Günlerinin genel yararlarına dikkat çekildi.
Mithat Kadıoğlu: ‘SEÇ Tezgahlarına Yerli Malı Koyacağız´
Mithat Kadıoğlu: ‘SEÇ Tezgahlarına Yerli Malı Koyacağız´
Mithat Ünal/Anamur-Petek Anamur SEÇ Market, açılışının üzerin den kısa bir süre geçmesine rağmen yoğun bir ilgi gördü. Petek Marketin sahibi Mithat Kadıoğlu, 34 yıllık iş hayatında kendisini yalnız bırakmayan Anamur halkına teşekkür etti. Bundan böyle toptan alışlarını öncelikle Anamur´un yerli ürünlerinden temin edeceklerini böylece paranın yine Anamurda kalmasını sağlayacaklarını kaydetti.
Mevlüt için Hediyelik Yasin Kitabı Çeşitleri
Mevlüt için Hediyelik Yasin Kitabı Çeşitleri
Mevlüt için hediyelik yasin kitabı toptan ve perakende olarak en uygun fiyatlarla furkannesriyat.com.tr´de. Hemen sitemizi ziyaret edip alışverişe başlayın.
ANAMUR TV

ÇOK YAKINDA!

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
DOLAR
5.3611
EURO
6.0997
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12