39 Ülkenin Tercihi Weltew Mobilya Anamur da
Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Dünyada 39 ülkenin tercih ettiği Weltew Mobilya, Mondi Mağazasının yetine Anamur´a geldi. Sağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:88 adresinde (Devlet Su İşleri Karşısı) kurulan Anamuryum Mobilya Showroom adı altında Anamur Mağazası ile hizmet veren Weltew Mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom ile geniş bir pazarlama ağına ve Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahip.
Tarih: 1.3.2017 22:11:08/ 4323okunma / 0yorum


Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Dünyada 39 ülkenin tercih ettiği Weltew Mobilya,  Mondi Mağazasının yetine Anamur´a geldi.  Sağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:88 adresinde (Devlet Su İşleri Karşısı)  kurulan Anamuryum Mobilya Showroom adı altında Anamur Mağazası ile hizmet veren Weltew Mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom  ile geniş bir pazarlama ağına ve Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahip. Yeni marka ile Anamur´un hizmetinde olduklarını kaydeden Mağaza Temsilcisi İlhan Solak; “Weltew ile bu sektördeki yolumuza devam ediyoruz. Anamur´a yeni ve kaliteli bir marka kazandırdık. Bu açıdan gelecekle ilgili güvenle adım atıyor olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.” Dedi. Weltew Mabilyanın çizgisinin çok farklı olduğunu kaydeden Mağaza Temsilcisi İlhan Solak, “ Mobilya sektöründe Anamur´a yeni bir ürün getirmek  için birçok araştırma yaptım ve Weltew Mobilyada gördüm ki,  ürünlerini kaliteli üretiyor. Ağırlıklı olarak gürgen ağacı kullanıyorlar. Çizgileri  daha modern. Yatak odası, oturma grupları, tv üniteleri, yatak, baza, halı, çocuk ve genç odalarında öncü bir marka. Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Gülnara yani bu bölgenin tercihine en uygun firmanın Weldew Mobilya olduğunu gördüm. Bu nedenle Weltew´i tercih ettik. Amacımız, Anamur´a daha kaliteli ve daha ekonomik modern çizgi ve dizaynı  ile böyle bir hizmeti getirmek. Görüyorum ki, Weltew ile Anamurda yeni olmamıza rağmen ciddi bir talep artışı yaşıyoruz. Bu da Anamur ve bölgemiz için ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteriyor.” Dedi.
Weltew Mobilya, Eviniz için, En iyisi, En Yenisi
Mağaza temsilcisi İlhan Solak, yaptıkları araştırmalarda,  başta çalışan memnuniyetinin, müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Weltew Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenileyen bir firmadır. Yani Eviniz için en iyisi ve en yenisidir.  Bu nedenle Anamur´un sosyal ve kültürel yapısına uygun en iyi firma olduğunu tespit ettiğimiz için Weltew Mobilya´nın temsilciliğini almayı uygun bulduk.  Ürünlerin piyasaya sürülmeye başlamasıyla her geçen gün artan müşteri portvöyünün bu tespitimizde ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi.” Dedi.  Weltew Mobliya´nın, bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir marka olduğunu kaydeden firma Temsilcisi İlhan Solak; “Weltew Mobilya, insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine ve ülkesine hizmet vermektedir.

Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom, ile geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Dünya pazarında ise 39 ülkede, 139 satış noktasına ve 5 ülke distribütörlüğüne sahiptir. Weltew Mobilya üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe ülkemizin önde gelen mobilya markalarından biridir.
Weltew´i Okumadan Mobilya Almayın
Weltew mobilya, 1996 yılında Bursa İnegöl´de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır.45.000 m2´si kapalı olmak üzere toplamda 90.000m2´den oluşan, yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle istihdam ettiği 400´ü aşkın personeliyle weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet yatak üretim kapasitesine sahiptir.Sunduğu başarılı hizmet ve ürün kalitesiyle, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle oluşturduğu temeller üzerine, insan odaklı politikalar geliştirmektedir. Bu politikaların sağladığı başta çalışan memnuniyeti ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinin oluşacağına inanan çalışma kültürünü benimseyen Weltew Mobilya yenilikler ve teknolojik gelişmeler ışığında tasarım ve ar-ge faaliyetlerini sürdürerek kendini yenilemektedir. İzlediği bu yolu, kalite polikası olarak belirleyen Weltew Mobilya bireylerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik çözümler üreten ve müşterilerine sunan bir markadır. Yüksek kapasitesiyle kaliteli üretim yapan weltew mobilya kazancını yatırıma dönüştürerek insan haklarına ve doğaya saygılı bir şekilde dünyadaki tüm müşterilerine ve ülkesine hizmet vermektedir. Üretimin tüm aşamaları, uzman mühendislerin kontrolünde titizlikle takip edilmektedir. Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Weltew Mobilya, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır.

Weltew mobilya genç ve dinamik kadrosu, 100´ün üzerinde model çeşidiyle Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır. Weltew mobilya Yurt içinde 4 bölge bayii, 1 bölge müdürlüğü, 700 satış noktası, 160 showroom, ile   geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Dünya pazarında ise  39 ülkede, 139 satış noktasına ve  5 ülke distribütörlüğüne sahiptir. Weltew mobilya üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe  ülkemizin  önde gelen mobilya markalarından  biridir. Weltew Mobilya, Eviniz için , En iyisi, En yenisi…
VİZYONUMUZ

Tüketici, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, ürün ve hizmet kalitesi ile bilinirliği yüksek, yenilikçi tasarımları ile sektöründe sürekli fark yaratan bir marka olmak.
 MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak en uygun çözümler ile yenilikçi, çevre dostu, kaliteli ve güvenilir mobilyalar üretmek.

Yaygın satış ağı ve güçlü dağıtım kanalları ile ürün ve hizmetlerimizi Türkiye´de ya da dünyanın herhangi bir ülkesinde her noktaya en hızlı ve etkin şekilde ulaştırmak.
DEĞERLERİMİZ
Müşteri odaklılık ,
Katılımcı olmak,
Yenilikçilik,
Güvenilirlik,
Mükemmeli hedeflemek,
Çalışanların bağlılığı,
Ekip ruhu,
Topluma ve devlete hizmet,
Sonuç odaklılık,
Şirket değerlerimize sadık bireyler ile çalışmak.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Ülkenin Tercihi Weltew Mobilya Anamur
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ANTSO da, İş Adamları ile KGF Toplantısı
ANTSO da, İş Adamları ile KGF Toplantısı
Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Kredi Garanti Fonu Adana Şube Müdürü Celal Altıntaş´ın katılımı ile Anamurdaki ticaret erbabı ile bir toplantı gerçekleştirdi. Oda´nın toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, SGK Anamur Şube Müdürü Nevzat Acar, Mersin Serbest Mali Müşavirler Odası Anamur Temsilcisi İsmail Erdoğan ve İşadamları yer aldı.
Bakan Elvan´dan Sanayi Değerlendirmesi
Bakan Elvan´dan Sanayi Değerlendirmesi
Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Aralık ayı sanayi üretimi verilerine ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Sanayi üretimindeki güçlü artış büyümeyi desteklemeye devam ediyor.” Dedi.
Esnaf Odası Başkanı Yeniden Çetin
Esnaf Odası Başkanı Yeniden Çetin
Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına yine Başkan Ahmet Çetin getirildi. Kaplan Düğün Salonunda bu gün yapılan olağan kongrede Murat Doğan ile yarışan Ahmet Çetin yönetim kurulu ile birlikte güven tazeledi.
İş Dünyasının Anamurdan Faiz Tepkisi
İş Dünyasının Anamurdan Faiz Tepkisi
AEKSPRES-Mersin´in Anamur İlçe Ticaret ve Sanayi Odası´nın düzenlediği istişare toplantısına katılan bölgenin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarına hitap eden ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu şu anda iş dünyasının önünde yatırımı engelleyen en önemli etkenin yüksek faiz olduğunu söyledi.
Esnaf Kefalet Kooperatinde Özdemir İle Devam Kararı
Esnaf Kefalet Kooperatinde Özdemir İle Devam Kararı
AEKSPRES-Anamur Esnaf Kefalet Kooperatifi Kaplan düğün Salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurulunda Ahmet Özdemir ile devam kararı aldı.
Özdemir: ‘Türkiye de 16. Sıraya Yükseldik´
Özdemir: ‘Türkiye de 16. Sıraya Yükseldik´
AEKSPRES-Anamur Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Kooperatif olarak Türkiye de 958 kooperatiften birinci sınıf kooperatifler arasında 16. Sıraya yükseldik. Bu çalışmada yönetim kurulu üyelerimizin çabası büyüktür.” Dedi.
Koç´a Hayırlı Olsun Ziyareti
Koç´a Hayırlı Olsun Ziyareti
Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel ve Anamur Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü Fatma Çetinkaya Koç Zeytinyağı Fabrikasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İŞKUR´da 5 bin kişi istihdam ediyor
İŞKUR´da 5 bin kişi istihdam ediyor
MİTHAT ÜNAL/AGÜNDEM-Anamur İŞKUR Kurumu 5 bin kişiye istihdam alanı sağlandı. İŞKUR Müdürü Ertuğrul Gök Anamur´da 2013 yılında faaliyete başlayan İŞKUR´un 3 yıldır Anamur´da hizmet verdiğini ve her kurumda yaklaşık 50-60 kişinin bulunduğunu söyledi
Anamurda  50  Girişimci Katılım Belgesine Kavuştu.
Anamurda 50 Girişimci Katılım Belgesine Kavuştu.
Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Mersin´in Anamur İlçesi´nde 50 girişimciye katılım belgesi verildi. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası´nda bugün saat 14.00´da KOSGEB ve İşkur Destekli Uygulamalı Girişimcilik Kursu kursiyerlerine tören düzenlendi.
AVRUPA TOYOTA C-HR İÇİN SIRAYA GİRDİ
AVRUPA TOYOTA C-HR İÇİN SIRAYA GİRDİ
Mithat ÜNAL/AGÜNDEM-Türkiye´de üretilen ve henüz konsept aşamasındayken bile katıldığı tüm fuarlarda bütün ilgiyi üzerinde toplayan Toyota C-HR´a tüm dünyadan büyük talep var. Türkiye´den ABD ve Kanada da dahil olmak üzere dünyanın 61 ülkesine ihraç edilecek olan Toyota C-HR´a Avrupalıların talebi ise büyük boyutlara ulaştı. Toyota C-HR için sıraya giren Avrupalılar, gelecek yıl için Türkiye´de üretilen Toyota C-HR´dan 100 bin adet istiyorlar.
Seven Kahvaltı Evinde Ekonomi Mesajı
Seven Kahvaltı Evinde Ekonomi Mesajı
SEVEN KAHVALTI EVİ & CAFE işyerinin açılışı, İskele Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi Anemonia Hotel YANINDA gerçekleşti. Programda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Türe, 15 Temmuz da ciddi yara alan Anamur´un ekonomisini sadece muz ile değil, turizm başta olmak üzere yeni iş yerleri açarak yeni istihdamlar oluşturarak hızlı bir şekilde aşılabileceğini söyledi.
Anamur´a Akaryakıtta Pahalı Tarife
Anamur´a Akaryakıtta Pahalı Tarife
Benzin ve motorin fiyatlarında bu haftadan itibaren indirim yapılmasına rağmen Anamur en yüksek akaryakıt tarifesine maruz kalıyor.
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
DOLAR
3.7816
EURO
4.6527
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Mersin için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:06 07:46 12:54 15:27 17:45 19:12